Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ząbkowice Śląskie. Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich znalazło się pośród 100 szkół w Polsce, które uczestniczą w programie Jeżdżę z głową. Program.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ząbkowice Śląskie. Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich znalazło się pośród 100 szkół w Polsce, które uczestniczą w programie Jeżdżę z głową. Program."— Zapis prezentacji:

1 Ząbkowice Śląskie

2 Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich znalazło się pośród 100 szkół w Polsce, które uczestniczą w programie Jeżdżę z głową. Program stworzony dla świadomych rowerzystów, zmotoryzowanych i pieszych. Program ten adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych. Głównym celem jest poznanie zmian w przepisach ruchu drogowego. Dotyczących rowerzystów, zwiększenie bezpieczeństwa na drodze i wzajemnego szacunku wszystkich uczestników ruchu drogowego.

3 Uczniowie biorący udział w programie Jeżdżę z głową.

4 Fundacja BGŻ dba o młodych rowerzystów. Fundacja BGŻ dołączyła do grona partnerów wspierających Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Od 2012 roku w szkołach gimnazjalnych Bank BGŻ realizuje program rowerowy – Jeżdżę z głową skierowany do uczniów z mniejszych miejscowości, którzy chcieliby zaangażować się w zwiększenie bezpieczeństwa na drogach w swoich lokalnych środowiskach.

5 Publiczne Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich promuje Program "Jeżdżę z głową W trakcie realizacji Programu Jeżdżę z głową nasze gimnazjum było współorganizatorami Dolnośląskiego Konkursu pt. Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze. Przedstawiliśmy założenia i cele programu oraz rozdaliśmy broszury ze zmianami w przepisach ruchu drogowego dotyczące rowerzystów. Uczniowie realizujący program czynnie uczestniczyli w konkursie reprezentując naszą szkołę i pomagając w przeprowadzeniu konkursu szczególnie na torze przeszkód.

6 Prelekcje z policjantem Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego w Ząbkowicach Śląskich odwiedził aspirant Tomasz Myśliński z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich. Dzięki jego prelekcjom, uczniowie zapewne będą jeszcze efektywniej realizować założenia programu Jeżdżę z głową.

7 Statystyki ankiet Analiza ankiet przeprowadzonych wśród mieszkańców miasta dotycząca realizacji programu Jeżdżę z głową.

8 1. Pasem ruchu dla rowerów wydzielonym z powierzchni jezdni mogą się poruszać :

9

10 Deklaracja

11 Jak moje miasto jeździ z głową ? Zmiany jakie nastąpiły w naszym mieście dzięki programowi Jeżdżę z głową. Bezpieczeństwo na drogach znacznie wzrosło. Rowerzyści oraz młodzież coraz częściej używają odblasków. Zmniejszone ryzyko wypadków.

12 Organizatorzy programu Jeżdżę z głową.

13


Pobierz ppt "Ząbkowice Śląskie. Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich znalazło się pośród 100 szkół w Polsce, które uczestniczą w programie Jeżdżę z głową. Program."

Podobne prezentacje


Reklamy Google