Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym To nowatorski i interdyscyplinarny program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzie ż y z terenu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym To nowatorski i interdyscyplinarny program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzie ż y z terenu."— Zapis prezentacji:

1 Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym To nowatorski i interdyscyplinarny program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzie ż y z terenu Targówka Mieszkaniowego poprzez dobór kompleksowych form pomocy, dopasowanych do indywidualnych potrzeb uczestników oraz ich rodzin.

2 Partnerzy Projektu O ś rodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek Punkt Informacyjno - Konsultacyjny ds. przeciwdziałania alkoholizmowi, narkomanii, HIV, AIDS Urz ą d Dzielnicy Targówek Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Ż eromskiego Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi Gimnazjum nr 141 Im. Majora Henryka Dobrza ń skiego Hubala Dom Kultury Zacisze Teatr Rampa

3 Działania realizowane w ramach projektu Rekrutacja Współpraca instytucji na rzecz dzieci i młodzieży Wspomaganie poprawy w zakresie nauki szkolnej Streetworking Zajęcia dramowe w szkole Zajęcia pozalekcyjne wpływające na motywację do nauki Współpraca z rodziną dziecka Warsztaty dla kadry merytorycznej w środowisku lokalnym Monitoring efektów


Pobierz ppt "Lokalny System Wsparcia na Targówku Mieszkaniowym To nowatorski i interdyscyplinarny program wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzie ż y z terenu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google