Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZBIOROWY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W GRUPIE PFRN PREZENTACJA PROGRAMU DGA QUALITY SŁUŻĄCEGO DO PREZENTACJI SZJ UŻYTKOWNIKOM ORAZ DO NADZORU NAD SZJ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZBIOROWY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W GRUPIE PFRN PREZENTACJA PROGRAMU DGA QUALITY SŁUŻĄCEGO DO PREZENTACJI SZJ UŻYTKOWNIKOM ORAZ DO NADZORU NAD SZJ."— Zapis prezentacji:

1 ZBIOROWY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W GRUPIE PFRN PREZENTACJA PROGRAMU DGA QUALITY SŁUŻĄCEGO DO PREZENTACJI SZJ UŻYTKOWNIKOM ORAZ DO NADZORU NAD SZJ

2 Struktura organizacyjna grupy PFRN
Wszystkie biura, które wdrożyły zbiorowy System Zarządzania Jakością umieszczone są na strukturze organizacyjnej grupy PFRN

3 Przykładowy schemat Biura XXX
Każde biuro posiada również własny schemat organizacyjny

4 Struktura procesów biznesowych

5 Fragment listy procedur dotyczących pośrednictwa
Czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zostały opisane szczegółowo w poszczególnych procedurach. Dodatkowo System zawiera procedury dotyczące: badania satysfakcji klientów, zarządzania zasobami ludzkimi nadzoru, utrzymania i doskonalenia Systemu

6 Fragment procedury zawierania umowy pośrednictwa w sprzedaży
Wszystkie procedury są opisane graficznie za pomocą różnych symboli. Graficzne przedstawienie kolejnych czynności wykonywanych przez pośrednika lub agenta ułatwia korzystanie z procedur.

7 Jak poruszać się po procedurze?
Dodatkowe informacje dotyczące formularzy i czynności znajdują się w niebieskim polu, które pojawia się po najechaniu kursorem myszy na ikonę formularza lub czynności.

8 Jak poruszać się po procedurze?
Poniżej schematu procedury, w formie tabeli, prezentowane są poszczególne czynności występujące w procedurze wraz z opisami.

9 Przykładowy dokument Część dokumentów w Systemie jest jednakowa dla wszystkich biur. Z reguły są to dokumenty pomocnicze. Pozostałe dokumenty, jak np. umowy, karty obiektów itp. są przygotowywane indywidualnie przez poszczególne biura według wytycznych zawartych w procedurach.

10 Zmiany w procedurach i dokumentach
Każdy uczestnik jest zobowiązany do stosowania procedur i dokumentów zawartych w Systemie. Jeśli jednak uważa, że należy zmienić któryś z elementów Systemu, może zgłosić wniosek o zmianę, za pomocą specjalnego formularza. Wniosek jest rozpatrywany przez Zespół, który składa się z doświadczonych pośredników w obrocie nieruchomościami. Zmiana, po akceptacji, jest wprowadzana do Systemu.

11 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
tel


Pobierz ppt "ZBIOROWY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W GRUPIE PFRN PREZENTACJA PROGRAMU DGA QUALITY SŁUŻĄCEGO DO PREZENTACJI SZJ UŻYTKOWNIKOM ORAZ DO NADZORU NAD SZJ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google