Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Auto Motors: Zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych marki Auto w Polsce, Jest zlokalizowany przy Ul. Ulicznej 23, w Krośnie, Klientem jest człowiek,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Auto Motors: Zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych marki Auto w Polsce, Jest zlokalizowany przy Ul. Ulicznej 23, w Krośnie, Klientem jest człowiek,"— Zapis prezentacji:

1

2 Auto Motors: Zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych marki Auto w Polsce, Jest zlokalizowany przy Ul. Ulicznej 23, w Krośnie, Klientem jest człowiek, który chce zaznać komfortu jazdy zaoferowanym przez samochód Auto.

3 Mocne Strony: Konkurencyjne ceny, Duża gama modeli aut, Duży neon przyciągający klientów, Wysoko wykwalifikowany personel, pomagający w wyborze auta przez klienta.

4 Słabe strony: Duża cena transportu samochodów z Filipin, Duża cena za hektar ziemi w centrum Krosna, Rachunek za prąd potrzebny do zasilenia neona.

5 Szanse: Mała ilość salonów samochodowych na terenie Krosna, Możliwość zatrudnienia personelu, Łatwy dojazd.

6 Zagrożenia: Duża ilość komisów samochodowych na terenie Krosna, Niższe ceny aut w komisach, Małe zaufanie do aut marki Auto.

7 Strategie logistyczne: Planowanie zasobów wytwórczych MRP II, Just-in-Time, Strategia łańcucha dostaw, Strategia ECR.

8 KONIEC Wykonali : Bartosz Jabłoński i Aleksy Młynarski Klasa IaL


Pobierz ppt "Auto Motors: Zajmuje się sprzedażą samochodów osobowych marki Auto w Polsce, Jest zlokalizowany przy Ul. Ulicznej 23, w Krośnie, Klientem jest człowiek,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google