Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Musi mieć dobre rozeznanie w sektorze swojej działalności Musi mieć dostęp do wysoko kwalifikowanej kadry menedżerskiej Musi wykorzystywać czynniki twórcze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Musi mieć dobre rozeznanie w sektorze swojej działalności Musi mieć dostęp do wysoko kwalifikowanej kadry menedżerskiej Musi wykorzystywać czynniki twórcze."— Zapis prezentacji:

1

2 Musi mieć dobre rozeznanie w sektorze swojej działalności Musi mieć dostęp do wysoko kwalifikowanej kadry menedżerskiej Musi wykorzystywać czynniki twórcze pracowników, ich innowacyjność Posiadać lojalnych i zaangażowanych pracowników Musi być rentowna i wypłacalna Mieć jasno wyznaczone cele Przydatna jest skuteczna reklama naszej firmy

3 Aby odnaleźć atrakcyjne sektory gospodarki, musimy przeanalizować sytuację panującą na rynku na którym planujemy zakładać firmę. Powinniśmy wybrać branże, która jest jeszcze nie rozwinięta w naszym regionie i nie będziemy mieli dużej konkurencji. Możemy także próbować zakładać firmę konkurencyjna dla obecnych już na naszym rynku, wiąże się to jednak z koniecznością walki o klienta.

4 Aby zmaksymalizować nasze szanse możemy spróbować wybierać branże, które były, są i będą niezbędne na naszym rynku tj. piekarnia, zakład pogrzebowy itp. Zapewnia nam to stały napływ klientów, wiąże się jednak z tym że najprawdopodobniej będziemy mieć dużą konkurencję. Szybko rozwijające się rynki w Polsce Branża informatyczna Supermarkety Branża kosmetyczna


Pobierz ppt "Musi mieć dobre rozeznanie w sektorze swojej działalności Musi mieć dostęp do wysoko kwalifikowanej kadry menedżerskiej Musi wykorzystywać czynniki twórcze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google