Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Od kilku lat w naszej szkole działają 2 oddziały przedszkolne, które liczą 50 dzieci. Dwie sale lekcyjne zaadaptowano.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Od kilku lat w naszej szkole działają 2 oddziały przedszkolne, które liczą 50 dzieci. Dwie sale lekcyjne zaadaptowano."— Zapis prezentacji:

1 http://sp4aleksandrow.szkoly.lodz.pl

2 Od kilku lat w naszej szkole działają 2 oddziały przedszkolne, które liczą 50 dzieci. Dwie sale lekcyjne zaadaptowano na klasy przedszkolne. Systematycznie są doposażane w nowe stoliki, krzesełka, pomoce dydaktyczne, zabawki. Dzieci korzystają z szatni, toalet i innych pomieszczeń szkolnych, jeśli zachodzi taka potrzeba. Śniadanie spożywają w jadalni szkolnej, kuchnia przygotowuje herbatę. Obiady także przygotowywane są w kuchni szkolnej- dzieci oddziałów przedszkolnych jedzą je wcześniej niż pozostałe dzieci.

3

4

5

6

7

8

9

10 Nasi milusińscy uczestniczą w uroczystościach przygotowanych przez klasy I-III. Dla nich specjalnie organizowane są zabawy ruchowe, w których biorą udział także dzieci z aleksandrowskich przedszkoli. Nasze dzieci- a jest taka możliwość- mogą korzystać z pracowni komputerowej i sprzętu audiowizualnego. Zajęcia ruchowe odbywają się w sali gimnastycznej lub malej salce korekcyjnej.

11

12

13

14


Pobierz ppt "Od kilku lat w naszej szkole działają 2 oddziały przedszkolne, które liczą 50 dzieci. Dwie sale lekcyjne zaadaptowano."

Podobne prezentacje


Reklamy Google