Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze Koło Naukowe istnieje od 2008 roku za sprawą głodnych wiedzy studentów oraz zaangażowania Pani dr inż. Małgorzaty Zajdel W grudniu 2008 roku EuroProjekt.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze Koło Naukowe istnieje od 2008 roku za sprawą głodnych wiedzy studentów oraz zaangażowania Pani dr inż. Małgorzaty Zajdel W grudniu 2008 roku EuroProjekt."— Zapis prezentacji:

1

2 Nasze Koło Naukowe istnieje od 2008 roku za sprawą głodnych wiedzy studentów oraz zaangażowania Pani dr inż. Małgorzaty Zajdel W grudniu 2008 roku EuroProjekt został wpisany do Rejestru Kół Naukowych Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy pod pozycją nr 58.

3 Międzywydziałowe koło naukowe EuroProjekt działa przy Katedrze Informatyki w Zarządzaniu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

4 Opiekunem Koła jest Pani Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich Wydziału Zarządzania dr inż. Małgorzata Zajdel

5 Czym się zajmujemy? 1. Zdobywamy wiedzę z zakresu przygotowania wniosków do projektów unijnych, dotacji i grantów. 2. Zdobywamy praktyczne umiejętności i wiedzę z zakresu zarządzania projektami. 3. Propagujemy Dobre Praktyki.

6 Czym się zajmujemy? 4. Kształtujemy umiejętności nawiązywania współpracy z różnymi stowarzyszeniami, instytucjami i przedsiębiorcami. 5. Rozpowszechniamy informacje wśród studentów o możliwościach zaplanowania ścieżki własnego rozwoju z wykorzystaniem możliwości pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych.

7 Jak działamy? 1. Organizujemy obozy naukowe i spotkania ze specjalistami. 2. Bierzemy czynny udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach krajowych i zagranicznych. 3. Kształtujemy swoje umiejętności, dzielimy się nabytym doświadczeniem.

8 Jak działamy? 4. Włączamy się w realizację wszelkiego rodzaju projektów. 5. Współpracujemy w działaniach promocyjno- informacyjnych w trakcie trwania oraz po zakończeniu projektów.

9 Jak działamy? 6. Współpracujemy z Regionalnym Centrum Innowacyjności. 7. Podejmujemy współpracę z różnymi instytucjami i przedsiębiorcami z innymi organizacjami studenckimi, w celu realizacji wspólnych przedsięwzięć.

10 Nasze osiągnięcia: 1.Zainicjowaliśmy powstanie Gazetki Wydziałowej WuZetka.

11 Nasze osiągnięcia: 2. Nasi członkowie brali udział w następujących projektach: Nowa wiedza-Nowe kompetencje. Ocena wdrażania pakietu antykryzysowego w aspekcie zastosowanych rozwiązań w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013. Ocena wdrażania i zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym (RPO WK-P) województwa kujawsko – pomorskiego w aspekcie instytucjonalno – kadrowym.

12 Nasze osiągnięcia: 3. Obecnie pracujemy nad warsztatami o CSR

13 Dane kontaktowe: Międzywydziałowe Koło Naukowe EuroProjekt Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy Wydział Zarządzania Katedra Informatyki w Zarządzaniu Ul. Fordońska 430, 85-789 Bydgoszcz Przewodnicząca: Dagmara Trafara E- mail: dagatrafara@op.pl Tel.: +48 52 340 82 28 ( Dziekanat Wydziału Zarządzania )dagatrafara@op.pl

14


Pobierz ppt "Nasze Koło Naukowe istnieje od 2008 roku za sprawą głodnych wiedzy studentów oraz zaangażowania Pani dr inż. Małgorzaty Zajdel W grudniu 2008 roku EuroProjekt."

Podobne prezentacje


Reklamy Google