Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Malgorzata Mickiewicz Agnieszka Głuszczyńska Andrzej Nowak

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Malgorzata Mickiewicz Agnieszka Głuszczyńska Andrzej Nowak"— Zapis prezentacji:

1 Malgorzata Mickiewicz Agnieszka Głuszczyńska Andrzej Nowak
OD PRZESZŁOŚCI PRZEZ TERAŹNIEJSZOŚĆ, AŻ DO PRZYSZŁOŚCI - czyli podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o. Malgorzata Mickiewicz Agnieszka Głuszczyńska Andrzej Nowak

2 JAK PRZYGOTOWAĆ DOSKONAŁY PROJEKT… - czyli założenia Akademii Menedżera

3 CELE… Poszerzenie i uzupełnienie wiedzy z obszaru zarządzania ludźmi
Nabycie umiejętności praktycznych dotyczących zarządzania ludźmi Wypracowanie wspólnej bazy wiedzy i umiejętności charakterystycznych dla menedżerów Balex Metal Sp. z o.o. Jako wartość dodana – integracja zespołu kierowników Balex Metal Sp. z o.o oraz budowanie klimatu współpracy pomiędzy działami firmy Najważniejsze były jednak indywidualne cele każdego uczestnika! Mamy nadzieję, że zostały zrealizowane! Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

4 ROZWÓJ, EDUKACJA INDYWIDUALNA KOMPEKSOWY PROCES ZDOBYWANIA
KOMPLEKSOWA NAUKA… ROZWÓJ, EDUKACJA W GRUPIE AKADEMIA MENEDŻERA ROZWÓJ, EDUKACJA INDYWIDUALNA COACHING KOMPEKSOWY PROCES ZDOBYWANIA WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

5 TEMATY, OBSZARY, UMIEJĘTNOŚCI…
• Przywództwo, budowanie autorytetu • Menedżerskie umiejętności asertywnej komunikacji • Motywowanie pracowników • Budowanie zespołu i style zarządzania • Rozwiązywanie konfliktów Podejmowanie i przekazywanie decyzji Delegowanie zadań i ich kontrola • Prowadzenie trudnych rozmów z pracownikami • Prowadzenie spotkań i zebrań grupowych • Zarządzanie zmianą Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

6 METODY? Szkolenia były prowadzone metodą warsztatów interaktywnych. Uczestnicy byli zachęcani do aktywności grupowej oraz indywidualnej poprzez różne formy prowadzenia zajęć: zajęcia w podgrupach, dyskusje, ćwiczenia określonych umiejętności w parach, małych grupach, symulacje, praca z kamerą, mini wykłady, inspiracje – filmowe, literackie informacje zwrotne o potencjale i rezerwach menedżerskich analizy problemów z rzeczywistości firmowej, poszukiwanie rozwiązań analizy efektywności własnych zespołów Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

7 TRENERKI I TRENERZY Jesteśmy :
Trenerami pracującymi z rożnymi grupami docelowymi podczas szkoleń Trenerami, którzy dbają o swój warsztat trenerski, podnosimy swe kwalifikacje szkoląc się w szkołach trenerów, studiując nowe trendy Trenerami, pracujemy w zespole trenerskim– razem opracowujmy metodologię szkoleń Trenerami, systematycznie superwizyjemy swoje doświadczenia trenerskie Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

8 10 miesięcy pracy w 1 grupie
LICZBY… 9 zjazdów szkoleniowych 8 zjazdów po 2 dni szkoleniowe 1 zjazd 1 - dniowy 10 miesięcy pracy w 1 grupie 15 dni zajęć każdy uczestnik brał udział w 120 godzinach zajęć 60 godzin coachingu dla 12 osób 15 minutowe zaliczenia każdego uczestnika Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

9 2. CO ZREALIZOWALIŚMY I JAKIE SĄ TEGO EFEKTY… - czyli podsumowanie Akademii Menedżera

10 CYFERKI/TABELKI/PROCENTY - podsumowanie ilościowe
Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

11 CYFERKI/TABELKI/PROCENTY - podsumowanie ilościowe
Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

12 CYFERKI/TABELKI/PROCENTY - podsumowanie ilościowe
Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

13 TRENER POWIEDZIAŁ, ŻE… - podsumowanie jakościowe
Agnieszka : „Praca z grupą Balex Metal była dla mnie nie lada wyzwaniem, totalna gotowość na wszystko, ekspresowa elastyczność, pozytywne siłowanie się z silnymi osobowościami, wcielanie nowych wyzwań dla grupy i… wysłuchanie 526 pikantnych dowcipów bez rumienienia się .” Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

14 3. SPONTANY, WIERSZE, QUIZY … - czyli wartość dodana

15 TWORZYMY Z…. DREWNA… TEŻ
BĘDZIE OGNISKO!!!! TWORZYMY Z…. DREWNA… TEŻ Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

16 CZY KTOŚ WIDZI ZIELONY KABEL?
Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

17 JAK ZWYKLE ZABRAKŁO KAWY! CO ZA NUDA…
Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

18 KTO ZASTĄPI TRENERA? Podsumowanie Akademii Menedżera dla Bale Metal x Sp. z o.o.

19 SZKOLENIE WŚRÓD MIŁYCH PAŃ 
Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

20 WIERSZOKLETA? NIE, POETA!!! ;) Piotr Adamski
Kiedy wrzesień nastał porą I już piąte nasze spotkanie  I przyszedł czas że, to już koniec To Gdańsk przyjął na otworem, „Decyzji podejmowanie” Ostatnie prezentacje przed forum wywlec Aby wyzwolić chęci w Nas, Czy przemyślane czy pochopne Po dyplomie sobie dawać Szkoleń Librent nastał czas. Ale szybkie i roztropne Oraz „Ta ostatnia niedziela …” należy zaśpiewać Pierwsze odbyło się spotkanie, W lutym przerwę w szkoleniu mieliśmy, M. in. przed załogą występowanie Aby sobie ułożyć co się nauczyliśmy, Podsumujmy sobie bracia W traumatycznie ciasnej sali, I odpocząć od siebie oraz szkolącego Nie jednego małego kaca Wszyscyśmy tego doświadczali. I jedno nasuwa się słowo – DLACZEGO ! Nieobecności parę Lecz szkolenie nie poszło w parę Drugie spotkanie się odbyło, Szóste szkolenie było czas odmierzyć, gdzie już przestronnie i miło było I z trudnymi rozmowami się zmierzyć Dużo było cennych treści Na temat komunikacji Faktami i cyframi się podpierać, Dużo było praktycznych wartości Tu wykazywaliśmy się w pełnej gracji. A przed pochopnością uciekać Dużo było prywatnych spotkań I dlatego – WIĘCEŃ SZKOLEŃ Trzecie nasze spotkanie, Siódme szkolenie było z motywacji To konfliktów rozwiązywanie. Kiedy nie dać komuś śniadania lub może kolacji Kiedy ugiąć się należy A kiedy kogoś wyrzucić z „wieży” A może poklepać kogoś po ramieniu I powiedzieć mu „Ty porządny jeleniu” Czwarte czyli zarządzanie zespołem Aby nie walić w ścianę czołem. Ósme to przedostatnie było spotkanie Jak należy pracować z grupą, Czyli zmianą zarządzanie Żeby nie być firmową dupą. Czy zmieniać się w życiu należy w wieku dorosłego czy młodzieży Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

21 COLLAGE Podsumowanie Akademii Menedżera dla Balex Metal Sp. z o.o.

22 Librent HR/studio HR pragnie podziękować: uczestnikom szkoleń i coachingu zamawiającej w imieniu firmy – Beacie Jerka Zarządowi Balex Metal Sp z o.o.


Pobierz ppt "Malgorzata Mickiewicz Agnieszka Głuszczyńska Andrzej Nowak"

Podobne prezentacje


Reklamy Google