Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WARSZAWA 03-966 UL. AFRYKAŃSKA 7A (22) 813-21-83.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WARSZAWA 03-966 UL. AFRYKAŃSKA 7A (22) 813-21-83."— Zapis prezentacji:

1 WARSZAWA UL. AFRYKAŃSKA 7A (22)

2

3 Centrum Rehabilitacyjne Ateny zajmie się kompleksową rehabilitacją narządu ruchu. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku medycznym. Dostrzegając potrzeby społeczne postanowiliśmy wyjść im na przeciw i otworzyć nasze centrum rehabilitacji, żeby pomóc zwykłym ludziom cierpiącym z powodu bólu. Oprócz tradycyjnych już metod (terapia manualna, masaże, krioterapia, prądy, magnetoterapia ) stosujemy najnowsze zdobycze techniki takie jak fala uderzeniowa czy suche kąpiele...

4 NASZE KOMPETENCJE … Jesteśmy nowo otwartą placówką medyczną. Specjalizujemy się w rehabilitacji narządu ruchu. Codziennie dbamy o zadowolenie i komfort naszych pacjentów, dokładając wszelkich starań, aby każda chwila spędzona w Rehabilitacji Ateny była wyjątkowa. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, wsłuchujących się w potrzeby naszych pacjentów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie służymy pomocą.

5 NASZA MISJA … Misją naszej firmy jest utwierdzenie Państwa w przekonaniu, że Pacjent znajdzie u nas najlepszą opiekę oraz obsługę zapewniającą maksimum satysfakcji. Wiedza i doświadczenie naszego personelu gwarantują Państwu dobór odpowiednich metod terapeutycznych zaspokajając indywidualne potrzeby osób cierpiących. Jesteśmy przyjaźni ludziom na wózkach.Nasza placówka dostosowana jest do potrzeb niepełnosprawnych. Nad poczuciem komfortu i zadowolenia klientów czuwa profesjonalny zespół specjalistów. Z troską i życzliwością otaczamy każdego wyjątkową opieką. Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o wszystko i wszystkich... Zapraszamy do zapoznania się z naszą placówka.

6 NASZE WARTO Ś CI …

7 CELE NASZEJ FIRMY … Od początku istnienia, nasza rehabilitacja postawiła na wysoką jakość świadczonych usług i nowoczesną diagnostykę. Gwarancją osiągnięcia powyższego celu jest przede wszystkim wyposażenie przychodni w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy oraz zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego personelu medycznego.

8 ZAKRES US Ł UG Ś WIADCZONYCH W CENTRUM REHABILITACJI ATENY - Elektroterapia - Fizykoterapia - Krioterapia - Laseroterapia - Pole magnetyczne - Światłolecznictwo - Kinezyterapia - Masaż - Fala uderzeniowa - Sucha kąpiel CO2 - Kinesio Taping - Aerobik - Aqua Aerobik

9 GALERIA ZDJ ĘĆ …

10

11

12

13

14

15

16

17 SUCHA KĄPIEL CO2 … Nasze urządzenie do suchych kąpieli w CO wyposażone jest w nowoczesny, mikroprocesorowy system sterowania i kontroli zabiegiem, pozwalający na regulację podstawowych parametrów zabiegowych tj. temperatury i dawki gazu leczniczego, a także ustawienie i odmierzanie czasu zabiegu.

18

19 KINESIOTAPING… Kinesiotaping przywędrował do nas z Japonii. Jest nowatorską formą fizjoterapii. Zabiegi polegają na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami - plastrami. Mimo że działanie to może wydawać się powierzchowne, w rezultacie ma ogromny wpływ na funkcjonowanie wielu struktur i układów w ludzkim ciele. Plastrowanie stosuje się w celu redukcji dolegliwości bólowych o zróżnicowanym podłożu, przywrócenia prawidłowego napięcia mięśniowego, poprawy funkcji oraz zakresu ruchów w stawach, usprawnienia krążenia krwi i limfy, zapobiegania i korekcji wad postawy. W związku z tym kinesiotaping jest wykorzystywany między innymi w: medycynie sportowej, ortopedii i traumatologii, neurologii, reumatologii, geriatrii, pediatrii, onkologii a nawet w ginekologii.

20 KINESIOTAPING W GINEKOLOGII I PO Ł O Ż NICTWIE …,,Możliwości jakie niesie za sobą kinesiotaping aplikowany w czasie ciąży wydaje się być najbardziej korzystny, a przede wszystkim bezpieczny dla przyszłej mamy i jej dziecka.

21 KINESIOTAPINGU U KOBIET W CI ĄŻ Y … Ciąża jest wyjątkowym okresem dla kobiety i jej organizmu. Obok typowych, łatwo dostrzegalnych objawów jak nudności, żylaki, rozstępy skórne czy bóle głowy, pojawiają się zmiany biomechaniczne, które przyczyniają się do zaburzeń statyki i dynamiki organizmu.

22 DZIA Ł ANIE KINESIOTAPINGU … Działanie kinesiotapingu u kobiet w ciąży zostało potwierdzone badaniami. Przedstawiają one skuteczność tej metody w terapii obrzęków kończyn dolnych i bólów kręgosłupa lędźwiowo – krzyżowego. Stosowanie kinesiotapingu nie jest więc ryzykowną metodą.

23 KINESIOTAPING PO CI ĄŻ Y … Plastrów stosowanych w kinesiotapingu wcale nie trzeba po porodzie odkładać na półkę. Plastry przynoszą bowiem pomoc w redukcji rozstępów, cellulitu, a także przy nawałach pokarmowych, które nierzadko zdarzają się w pierwszych dniach po porodzie. Zbyt duża ilość mleka w piersiach napina je, obniża brodawki, a w efekcie zmniejsza drożność kanalików mlekowych, co może prowadzić do stanów zapalnych, gorączki i silnego bólu. Kinesiotaping ma za zadanie odblokować" kanały i wznowić produkcję mleka. Dzieje się to za sprawą otwarcia przestrzeni międzypowięziowej nad kanalikami, dzięki czemu pokarm dopływa do brodawek, a dyskomfort związany z bólem zdecydowanie się zmniejsza.

24 Kinesiotaping to nazwa, która wciąż niewiele nam mówi. A szkoda, bo ta metoda terapeutyczna z powodzeniem sprawdza się nie tylko w fizjoterapii sportowej, ale także leczeniu neurologicznym, ortopedycznym i pediatrycznym. Jedna z jej funkcji –to łagodzenie obrzęków – powinna zaś szczególnie zainteresować kobiety w ciąży.

25

26 Mając na uwadze wizję naszej firmy Chcemy być największym i profesjonalnym centrum rehabilitacyjnym w naszym regionie zorientowanym na zaspokajanie potrzeb zdrowotnych pacjentów i dbającym o jakość poprzez osiąganie coraz bardziej zaawansowanych standardów funkcjonowania

27


Pobierz ppt "WARSZAWA 03-966 UL. AFRYKAŃSKA 7A (22) 813-21-83."

Podobne prezentacje


Reklamy Google