Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warszawa ul. afrykańska 7a (22)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warszawa ul. afrykańska 7a (22)"— Zapis prezentacji:

1 Warszawa 03-966 ul. afrykańska 7a (22) 813-21-83
Lecznica Gocław Centrum Rehabilitacji „ATENY”

2 O naszej firmie

3 Centrum Rehabilitacyjne „Ateny” zajmie się kompleksową rehabilitacją narządu ruchu . Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku medycznym. Dostrzegając potrzeby społeczne postanowiliśmy wyjść im na przeciw i otworzyć nasze centrum rehabilitacji, żeby pomóc zwykłym ludziom cierpiącym z powodu bólu. Oprócz tradycyjnych już metod (terapia manualna, masaże, krioterapia, prądy, magnetoterapia ) stosujemy najnowsze zdobycze techniki takie jak fala uderzeniowa czy suche kąpiele ...

4 Nasze kompetencje … Jesteśmy nowo otwartą placówką medyczną . Specjalizujemy się w rehabilitacji narządu ruchu . Codziennie dbamy o zadowolenie i komfort naszych pacjentów, dokładając wszelkich starań, aby każda chwila spędzona w Rehabilitacji Ateny była wyjątkowa. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, wsłuchujących się w potrzeby naszych pacjentów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie służymy pomocą.

5 Nasza misja … Misją naszej firmy jest utwierdzenie Państwa w przekonaniu, że Pacjent znajdzie u nas najlepszą opiekę oraz obsługę zapewniającą maksimum satysfakcji. Wiedza i doświadczenie naszego personelu gwarantują Państwu dobór odpowiednich metod terapeutycznych zaspokajając indywidualne potrzeby osób cierpiących . Jesteśmy przyjaźni ludziom na wózkach .Nasza placówka dostosowana jest do potrzeb niepełnosprawnych . Nad poczuciem komfortu i zadowolenia klientów czuwa profesjonalny zespół specjalistów. Z troską i życzliwością otaczamy każdego wyjątkową opieką. Pracuje tu zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy dbają o wszystko i wszystkich ...  Zapraszamy do zapoznania się z naszą placówka .

6 Nasze wartości …

7 Cele naszej firmy … Od początku istnienia, nasza rehabilitacja postawiła na wysoką jakość świadczonych usług i nowoczesną diagnostykę . Gwarancją osiągnięcia powyższego celu jest przede wszystkim wyposażenie przychodni w specjalistyczny sprzęt medyczny najwyższej klasy oraz zatrudnienie odpowiednio wykwalifikowanego personelu medycznego.

8 Zakres usług świadczonych w Centrum REHABILITACJI „ATENY”
- Elektroterapia - Fizykoterapia - Krioterapia - Laseroterapia - Pole magnetyczne - Światłolecznictwo - Kinezyterapia - Masaż - Fala uderzeniowa - Sucha kąpiel CO2 - Kinesio Taping - Aerobik - Aqua Aerobik

9 GALERIA ZDJĘĆ …

10

11

12

13

14

15

16

17 SUCHA KĄPIEL CO2 … Nasze urządzenie do suchych kąpieli w CO₂ wyposażone jest w nowoczesny, mikroprocesorowy system sterowania i kontroli zabiegiem, pozwalający na regulację podstawowych parametrów zabiegowych tj. temperatury i dawki gazu leczniczego, a także ustawienie i odmierzanie czasu zabiegu.

18 Kinesiotaping

19 KINESIOTAPING… Kinesiotaping przywędrował do nas z Japonii. Jest nowatorską formą fizjoterapii . Zabiegi polegają na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami - plastrami. Mimo że działanie to może wydawać się powierzchowne, w rezultacie ma ogromny wpływ na funkcjonowanie wielu struktur i układów w ludzkim ciele . Plastrowanie stosuje się w celu redukcji dolegliwości bólowych o zróżnicowanym podłożu, przywrócenia prawidłowego napięcia mięśniowego, poprawy funkcji oraz zakresu ruchów w stawach, usprawnienia krążenia krwi i limfy, zapobiegania i korekcji wad postawy. W związku z tym kinesiotaping jest wykorzystywany między innymi w: medycynie sportowej, ortopedii i traumatologii, neurologii, reumatologii, geriatrii, pediatrii, onkologii a nawet w ginekologii.

20 Kinesiotaping w ginekologii i położnictwie …
,,Możliwości jakie niesie za sobą kinesiotaping aplikowany w czasie ciąży wydaje się być najbardziej korzystny, a przede wszystkim bezpieczny dla przyszłej mamy i jej dziecka”.

21 kinesiotapingu u kobiet w ciąży …
Ciąża jest wyjątkowym okresem dla kobiety i jej organizmu. Obok typowych, łatwo dostrzegalnych objawów jak nudności, żylaki, rozstępy skórne czy bóle głowy, pojawiają się zmiany biomechaniczne, które przyczyniają się do zaburzeń statyki i dynamiki organizmu.

22 Działanie kinesiotapingu …
Działanie kinesiotapingu u kobiet w ciąży zostało potwierdzone badaniami.  Przedstawiają one skuteczność tej metody w terapii obrzęków kończyn dolnych i bólów kręgosłupa lędźwiowo – krzyżowego. Stosowanie kinesiotapingu nie jest więc ryzykowną metodą.

23 Kinesiotaping po ciąży …
Plastrów stosowanych w kinesiotapingu wcale nie trzeba po porodzie odkładać na półkę. Plastry przynoszą bowiem pomoc w redukcji rozstępów, cellulitu , a także przy nawałach pokarmowych, które nierzadko zdarzają się w pierwszych dniach po porodzie. Zbyt duża ilość mleka w piersiach napina je, obniża brodawki, a w efekcie zmniejsza drożność kanalików mlekowych, co może prowadzić do stanów zapalnych, gorączki i silnego bólu. Kinesiotaping ma za zadanie „odblokować" kanały i wznowić produkcję mleka. Dzieje się to za sprawą otwarcia przestrzeni międzypowięziowej nad kanalikami, dzięki czemu pokarm dopływa do brodawek, a dyskomfort związany z bólem zdecydowanie się zmniejsza.

24 Kinesiotaping to nazwa, która wciąż niewiele nam mówi
Kinesiotaping to nazwa, która wciąż niewiele nam mówi. A szkoda, bo ta metoda terapeutyczna z powodzeniem sprawdza się nie tylko w fizjoterapii sportowej, ale także leczeniu neurologicznym, ortopedycznym i pediatrycznym. Jedna z jej funkcji –to łagodzenie obrzęków – powinna zaś szczególnie zainteresować kobiety w ciąży.

25

26 Mając na uwadze wizję naszej firmy „Chcemy być największym i profesjonalnym centrum rehabilitacyjnym w naszym regionie zorientowanym na zaspokajanie potrzeb zdrowotnych pacjentów i dbającym o jakość poprzez osiąganie coraz bardziej zaawansowanych standardów funkcjonowania”

27 Członkowie zarządu Centrum Rehabilitacji „ATENY”
Dziękuję za uwagę Maria Kamela & Jakub Kamela Członkowie zarządu Centrum Rehabilitacji „ATENY”


Pobierz ppt "Warszawa ul. afrykańska 7a (22)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google