Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PARTNER PROJEKTU PP 1. * Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer- Med Sp. z o.o. w Szklarskiej Porębie od ponad stu lat specjalizuje się

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PARTNER PROJEKTU PP 1. * Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer- Med Sp. z o.o. w Szklarskiej Porębie od ponad stu lat specjalizuje się"— Zapis prezentacji:

1 PARTNER PROJEKTU PP 1

2

3

4 * Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer- Med Sp. z o.o. w Szklarskiej Porębie od ponad stu lat specjalizuje się w leczeniu chorób układu oddechowego. Doświadczenie i fachowa wiedza personelu pozwala na skuteczne diagnozowanie i pomoc wszystkim cierpiącym na tego typu schorzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów szpital rozszerzył działalność o oddział chemioterapii nowotworów oraz opieki długoterminowej przystosowany do przyjmowania chorych wymagających mechanicznego wspomagania oddechu. * Na dzień dzisiejszy wskutek dokonanych modernizacji spełniane są najwyższe standardy medyczne i infrastrukturalne, wymagane w tego typu placówkach. Nowoczesna baza diagnostyczna oraz ścisła współpraca z wieloma jednostkami służby zdrowia w regionie sprawia, że pacjenci po szybkim rozpoznaniu jednostki chorobowej, mają większe szanse na leczenie i pokonanie wielu chorób nękających współczesną cywilizację. * więcej…. www.izer-med.com.pl Działalność medyczna ICPiCh Izer-Med Sp. z o.o. realizowana jest w oparciu o: - oddziały stacjonarne - poradnie specjalistyczne, - pracownie diagnostyczne - pracownię polisomnografii, - dział rehabilitacji - izbę przyjęć. Opieki stacjonarnej udzielają: - Oddział Chorób Płuc z prawem prowadzenia leczenia przeciwnowotworowego. - Oddział Chemioterapii Nowotworów - Oddział Opiekuńczo – Leczniczy z pododdziałem wentylowanych mechanicznie Specjalistyczne leczenie ambulatoryjne wykonywane jest w:. Poradni onkologicznej. Poradni pulmonologicznej. Poradni domowego leczenia tlenem Diagnostyka prowadzona jest przez:. Pracownię badań obrazowych (RTG, USG, EKG). Pracownię badań czynnościowych układu oddechowego. Pracownię bronchoskopii. Pracownię testów uczuleniowych naskórnych. Pracownię analityki medycznej i bakteriologii. Pracownię polisomnografii Dział Rehabilitacji obejmuje: Kinezyterapię Fizykoterapię Inhalatorium Obszar działania ICPiCh jest nieograniczony. Świadczenia zdrowotne udzielane są przede wszystkim mieszkańcom województwa dolnośląskiego, jednakże placówka znana jest w całym kraju i leczą się w niej również pacjenci z pozostałych regionów Polski.

5 SPIROMETRIA LABORATORIUM

6 W ramach projektu naszym celem jest odtworzenie dwóch parkowych leżakowni i przywrócenie ich rekreacyjno- zdrowotnych funkcji z uwzględnieniem aktualnych trendów zdrowotnych i demograficznych oraz zmian cywilizacyjnych(rozwój motoryzacji i informatyzacja) na terenie przyszpitalnego założenia parkowego w Szklarskiej Porębie Leżakownie dawniej Leżakownie widok obecny Rendering iluminacji elewacji leżakowni górnej- wyłączone oświetlenie wewnętrzne Rendering iluminacji elewacji leżakowni górnej- włączone oświetlenie wewnętrzne PROJEKTOWANIE PO ZAKOŃCZENIU PROJEKTU


Pobierz ppt "PARTNER PROJEKTU PP 1. * Izerskie Centrum Pulmonologii i Chemioterapii Izer- Med Sp. z o.o. w Szklarskiej Porębie od ponad stu lat specjalizuje się"

Podobne prezentacje


Reklamy Google