Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Special4u Tradycyjne Greckie Produkty www.Special4u.eu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Special4u Tradycyjne Greckie Produkty www.Special4u.eu."— Zapis prezentacji:

1 Special4u Tradycyjne Greckie Produkty

2 KIM JESTEŚMY Kalamata Grecja W fabryce z wielką dbałością wybierane są najlepsze owoce Produkcja za zimno maszynami najnowszej technologii

3 KIM JESTEŚMY Rodzinna produkcja oliwy AENAON działa od roku Wtedy we wsi Likotrafo Messinia, zaledwie 15km od Kalamaty założony został pierwszy, olejowy, klasyczny zakład przetwórczy z pras. Trzymając się zawsze rygorystycznych standardów w produkcji oliwy z oliwek, doprowadzono do rozszerzenia działalności o obszar rozlewu oliwy pod nazwą handlową AENAON. Dzisiaj oliwa Aenaon pragnie zostać powszechnie znana wśród konsumentów, którzy lubią cieszyć się na co dzień produktami najwyższej jakości.

4 KIM JESTEŚMY Nasza oliwa uzyskiwana jest bezpośrednio z oliwek tylko metodą mechaniczną i wydobywana jest na zimno. W ten sposób nasze produkty mają pożądaną przejrzystość i połysk, a także utrzymują naturalny smak oliwy z oliwek i wszystkie składniki odżywcze. Kwasowość oliwy 0,25-0,4%. AENAON Słowo, które oznacza niekończący się wypływ produktu, a pochodzi ze starożytnego przysłówka "AEI" co oznacza "zawsze" i czasownika "NAO" co oznacza płynie.

5 KIM JESTEŚMY Istotną rzeczą jest to, że oliwa ta butelkowana jest w Grecji, bezpośrednio u producenta, co daje nam pewność, iż jest to sam sok z oliwek-bez domieszek innych olei roślinnych, a szklane butelki różnego rozmiaru-100ml, 250ml, 500ml, 750ml, 1000ml, w które jest ona rozlewana, zadowolą każdego klienta.

6 NASZ PRODUKT Gdy owoc jest dojrzały zaczyna się produkcja oliwy, która poprzez kolejne etapy (defoliacja, mycie, zacieranie przełomowe) prowadzi do istotnego procesu wyrabiania. System sterowania stałą temperaturą wody w ścianach maszyny daje masie oliwnej stałą temperaturę, która nie przekracza 27 ° C, w ten sposób zapewniając tłoczenie całkowicie na zimno. Następnie jest wprowadzenie do maszyny wirówkowej Decauter 2 faz, bez dodatku wody, oddzielając trzon od oliwy. Na koniec separator nadaje pożądaną czystość i połysk, tak aby utrzymać naturalny smak oliwy z oliwek i wszystkie składniki odżywcze.

7 CERTYFIKATY Oliwa AENAON wytwarzana jest według przepisów Wspólnoty Europejskiej z zastosowaniem maszyn najnowszej technologii działających w dobrych warunkach higienicznych, produkują i gwarantują wysokiej jakości oliwę z oliwek.

8 CERTYFIKATY Zespół produkcji obejmuje 216 rolników, którzy mają 400 ha sadów oliwnych. W tych gajach ustanowiono i stosuje się system zintegrowanego zarządzania produkcji rolnej dla uprawy drzew oliwnych, który opiera się na monitorowaniu i kontroli wszystkich etapów procesu produkcji oliwek.

9 CERTYFIKATY Cokolwiek jest używane (woda, nawozy, środki ochrony roślin) ma na celu ochronę środowiska i konsumentów, jak również produkcję bezpiecznych i wysokojakościowych produktów.

10 KONTAKT Daria Bilska – Stamiri Storczykowa Dzierzoniow Tel : Kom : Web :www.special4u.eu


Pobierz ppt "Special4u Tradycyjne Greckie Produkty www.Special4u.eu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google