Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szanowni Państwo, Podczas planowania wydarzeń artystycznych i kulturalnych w waszym regionie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Tańca Ludowego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szanowni Państwo, Podczas planowania wydarzeń artystycznych i kulturalnych w waszym regionie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Tańca Ludowego."— Zapis prezentacji:

1 Szanowni Państwo, Podczas planowania wydarzeń artystycznych i kulturalnych w waszym regionie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Tańca Ludowego Moraczewo. Od 25 lat młodzi tancerze popularyzują bogactwo polskiego folkloru w naszym mieście i poza jego granicami, nieustannie poszerzając grono swoich wielbicieli i wzbudzając powszechną sympatię publiczności. W swej 25-letniej historii zespół koncertował na terenie całej Polski oraz w Niemczech, Holandii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Grecji, Anglii, Ukrainie czy Rosji. Do większości tych krajów zespół zapraszany był wielokrotnie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą zespołu.

2 Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO
Oferta artystyczna Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO W zespole ćwiczy aktualnie 40 tancerzy , zespołowi przygrywa 4 osobowa kapela ludowa. Jesteśmy przygotowani do zaprezentowania ponad godzinnego programu złożonego z tańców różnych regionów naszego kraju oraz wszystkich tańców narodowych.

3 Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO
Oferta artystyczna Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO Długość programu dopasujemy do Państwa zapotrzebowania, proponujemy: Polonez, Mazur, Krakowiak, Przyśpiewki Krakowskie, Tańce Górali Podhala, Suita Wielkopolska, Suita Lubelska, Suita Rzeszowska, Melodie Ludowe, Tańce Górali Beskidu Śląskiego, Kujawiak, Oberek. Wszystkie tańce prezentowane są w strojach ludowych

4 Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO
Oferta artystyczna Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO Głównym celem zespołu jest kultywowanie tradycji ludowych. ZTL Moraczewo występował na wielu scenach krajowych i zagranicznych uczestnicząc w licznych przeglądach, festiwalach, imprezach folklorystycznych, okolicznościowych i charytatywnych.

5 Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO
Oferta artystyczna Zespołu Tańca Ludowego MORACZEWO Program artystyczny dostosujemy do Państwa możliwości, do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie oraz realizujemy programy w różnych budżetach! Pytania dotyczące wolnych terminów oraz cen prosimy kierować na adres Rydzyński Ośrodek Kultury ,


Pobierz ppt "Szanowni Państwo, Podczas planowania wydarzeń artystycznych i kulturalnych w waszym regionie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Tańca Ludowego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google