Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Naszym partnerem w tym projekcie była francuska szkoła College Andre Lahaye Adernos-les-Bains. W wydarzeniu, brało udział 15 uczniów naszego gimnazjum.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Naszym partnerem w tym projekcie była francuska szkoła College Andre Lahaye Adernos-les-Bains. W wydarzeniu, brało udział 15 uczniów naszego gimnazjum."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Naszym partnerem w tym projekcie była francuska szkoła College Andre Lahaye Adernos-les-Bains. W wydarzeniu, brało udział 15 uczniów naszego gimnazjum. Efekty jego pracy zostały zaprezentowane na konferencji w Wiedniu.Nasi przyjaciele przedstawili nam problem globalnego ocieplenia na przykładach nawałnic : Klaus i Xynthia. Oto kilka zdjęć po ich nadciągnięciu :

4

5 W latach 2008-2010 na terenie naszego gimnazjum działały zajęcia e-twinning. Polegały one na współpracy z Francuską oraz Łotewską młodzieżą przez Internet. W zajęciach brało udział 19 uczniów naszej szkoły. Poprzez chaty ( jedynie w roku 2010 ) oraz prezentacje multimedialne, uczniowie naszej szkoły oraz zagranicznej mogli poznawać siebie nawzajem i szkolić swoje umiejętności a także nabywać nowe wiadomości na temat innych państw i panujących tam kultur. Tematy zajęć : The challenge of Diversity - Francja Teenage free time activities - Łotwa

6

7 Nauczycielka języka angielskiego naszej szkoły Monika Jędrzejewska, zgłosiła swój projekt do konkursu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, miał on na celu wymianę polsko – ukraińską. Projekt Pani Moniki został wybrany z pośród 135, w końcu roku 2006, przez kolejne dwa lata realizowaliśmy jego cele : integracja młodzieży polskiej i ukraińskiej, przełamywanie barier i stereotypów, uczenie tolerancji, pokazanie podobieństw i odmienności kulturowych, zachęcanie młodzieży do budowania osobistych kontaktów, które będą kontynuowane w przyszłości, zapoznanie młodzieży z historią regionu. Oto kilka zdjęć z wymiany :

8


Pobierz ppt "Naszym partnerem w tym projekcie była francuska szkoła College Andre Lahaye Adernos-les-Bains. W wydarzeniu, brało udział 15 uczniów naszego gimnazjum."

Podobne prezentacje


Reklamy Google