Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy do biura podróży Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy do biura podróży Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy do biura podróży Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 Zapraszamy do biura podróży. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

3 Podróże to wspaniała sprawa! Każda z nich może być niesamowitą przygodą. Podróż można zaplanować samodzielnie, z pomocą osób dorosłych lub zwrócić się do biura podróży, gdzie zajmą się organizacją waszej wycieczki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Biura podróży to miejsca, dokąd ludzie się udają, gdy chcą gdzieś wyjechać. Takie biuro ma oferty podróży do wielu miejsc. Biuro podróży zorganizuje cały wyjazd – znajdzie wam transport, pokój w hotelu i pomoże zadbać o wasze wygody podczas pobytu. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

5 Istotną rolę podczas wyjazdu odgrywa rezydent biura podróży. Osoba ta ma za zadanie pomagać wam podczas pobytu w hotelu, opiekować się wami. W razie wystąpienia problemu możecie się z nim kontaktować i prosić o pomoc. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Często podczas pobytu w hotelu jest możliwość wykupienia wycieczki do ciekawych miejsc. Takimi wycieczkami kieruje najczęściej przewodnik wycieczek – jest to osoba, która udziela informacji turystycznych, krajoznawczych oraz opiekuje się gośćmi. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Istnieją różne możliwości wykupienia wycieczki. Najczęściej ludzie planują swoje wycieczki kilka miesięcy wcześniej i zazwyczaj są one wówczas tańsze. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 Popularną opcją są wycieczki last minute. Wówczas kupuje się wycieczkę kilka dni przed terminem wyjazdu, a jej cena jest o wiele niższa od tych zaplanowanych kilka miesięcy wcześniej. Nie ma takich wycieczek zbyt dużo i najczęściej jest to rezultat tego, iż ktoś zrezygnował z wyjazdu. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

9 Warto zwiedzać różne interesujące miejsca. Jeśli nie macie doświadczenia w samodzielnym organizowaniu wyjazdów, warto korzystać z usług biura podróży – oni wam znajdą dobre miejsce oraz pomogą w razie problemów. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Zapraszamy do biura podróży Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google