Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nazywam się Żaneta Rogula. Mam 18 lat. Chodzę do klasy 3K. Interesuję się sportem (siatkówką) i muzyką różnego gatunku. Jestem osobą, która lubi pomagać

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nazywam się Żaneta Rogula. Mam 18 lat. Chodzę do klasy 3K. Interesuję się sportem (siatkówką) i muzyką różnego gatunku. Jestem osobą, która lubi pomagać"— Zapis prezentacji:

1

2 Nazywam się Żaneta Rogula. Mam 18 lat. Chodzę do klasy 3K. Interesuję się sportem (siatkówką) i muzyką różnego gatunku. Jestem osobą, która lubi pomagać innym. Często w swoich działaniach kieruję się dobrem innych. Staram się również pomagać w nauce innym uczniom;) Posiadam wiele energii, którą chciałabym spożytkować w reprezentowaniu naszej szkoły. W końcu każdy z nas chce, aby było jak najlepiej;)) Cóż mogę jeszcze o sobie powiedzieć … Jestem osobą otwartą, która zawsze znajdzie czas dla drugiej osoby, aby jej pomóc

3 W 2009r. Uczestniczyłam w PROJEKCIE,,KORBA, w którym zdobyłam wyróżnienie. Po odbyciu warsztatów w naszej szkole został zorganizowany Dzień Śląski, w którym byłam koordynatorem i prowadzącą całej akademii. Klasy pierwsze raczej tego nie pamiętają, niestety ;(( Nic jednak nie jest stracone (startowałam do samorządu uczniowskiego). Zawsze gdzieś biegam, więc można mnie bez trudu znaleźć. O dodatkową o opinię możecie spytać nauczycieli - na pewno będą mogli coś więcej o mnie powiedzieć..

4 Na pewno starałabym się jak najlepiej reprezentować naszą szkołę w Radzie Wszystkie Wasze sugestie i pomysły byłyby przez mnie rozpatrzone i w miarę możliwości realizowane. Jak już wcześniej wspomniałam jestem osobą otwartą, do której w każdej chwili można podejść, na pewno znajdę czas Jeśli macie jeszcze do mnie jakieś pytania możecie podejść na przerwie ;))

5 Ode mnie: Życzę Wam dalszych sukcesów w nauce, jak i w życiu prywatnym ;)) Dążcie do tego, co dla Was najważniejsze. Spełniajcie swoje marzenia i plany ;) Trzymam za Was kciuki ;))


Pobierz ppt "Nazywam się Żaneta Rogula. Mam 18 lat. Chodzę do klasy 3K. Interesuję się sportem (siatkówką) i muzyką różnego gatunku. Jestem osobą, która lubi pomagać"

Podobne prezentacje


Reklamy Google