Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autor: Paweł Herma. Od początku Najpierw zacząłem wyjeżdżać na wiele ciekawych wycieczek. Zaczęły mnie coraz bardziej interesować. A teraz mam już za.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autor: Paweł Herma. Od początku Najpierw zacząłem wyjeżdżać na wiele ciekawych wycieczek. Zaczęły mnie coraz bardziej interesować. A teraz mam już za."— Zapis prezentacji:

1 Autor: Paweł Herma

2 Od początku Najpierw zacząłem wyjeżdżać na wiele ciekawych wycieczek. Zaczęły mnie coraz bardziej interesować. A teraz mam już za sobą zwiedzone kilkanaście miejsc w Polsce i za granicą.

3 Wycieczki zagraniczne Za granicą byłem w Grecji i Włoszech. W Grecji byłem, nad morzem Egejskim. We Włoszech byłem nad morzem Adriatyckim.

4 Polskie wycieczki W Polsce odwiedziłem kilka interesujących miejsc. Są to: Góry Stołowe, Zakopane, Morze Bałtyckie, Warszawa, Ogrodzieniec. A także miejsca niepozorne: Leskowiec.

5 Spotkania Klubu Podróżnika Spotkania odbywają się w Klubie Integracji Społecznej w Wieprzu. Przybywają tutaj prelegenci z różnych miejsc świata. Opowiadają o kulturze i potrawach z danego regionu.

6 Grecja Grecje odwiedziłem w 2008 r. Był to wyjazd na zieloną szkołę organizowany przez nauczycieli. Była prawie cała klasa i można było się świetnie bawić.

7 Włochy Włochy odwiedziłem w 2007 r. Był to wyjazd na zieloną szkołę organizowany przez szkołę. Była połowa klasa i można było się świetnie bawić.

8 Góry Stołowe W górach stołowych byłem minionego lata. Był to wyjazd zorganizowany przez Klub Integracji Społeczne. Podróż była jednodniowa, ale bardzo wesoła.

9 Zakopane Na tej wycieczce byłem 3 dni z całą klasą. Było bardzo miło i wesoło. Wycieczki z klasą są najciekawsze.

10 Morze Bałtyckie Było pięknie i miło, oraz bardzo ciepło. Była to zielona szkoła w Dąbkach. Czas pobytu trwał tam 11 dni.

11 Warszawa Warszawę odwiedziłem 2 lata temu w czasie wakacji. Mieszkałem u mojej cioci w bloku. Codziennie zwiedzałem różne miejsca, trwało to 20 dni.

12 Ogrodzieniec Zamek w Ogrodzieńcu zwiedziłem w czasie koncertu zespołu Golec Orkiestra. Jest to bardzo ciekawe miejsce. Na błoniach tego zamku nakręcono film zemsta.

13 Leskowiec Na Leskowcu byłem już kilka razy. Byłem z rodziną, a także na wycieczce z klasą. Jest to miejsce na, które warto się udać.

14 Miejsca, które mam zamiar odwiedzić w przyszłości. Wiele miejsc, które mnie fascynują mam zamiar odwiedzić. Są nimi Australia, Chiny, Kenia, Stany Zjednoczone. Są to wyprawy które mam zamiar odbyć.

15 Australia W Australii warto wiedzieć, że jest bardzo dużo kangurów. Miasta najmniejsze liczą tam po trzech mieszkańców. Uważam, że naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

16 Chiny W Chinach jest bardzo piękna i bujna roślinność. Jest bardzo dużo krajobrazów. Niektórzy opowiadają, że ludzie są bardzo przyjaźni.

17 Kenia Kenia jest krajem położonym we wschodniej Afryce nad Oceanem Indyjskim. Powierzchnia całkowita: km². Długość wybrzeża: 536 km.

18 Stany Zjednoczone Państwo położone w Ameryce Północnej. Dziś USA jest zarówno po części wymieszanym kulturowo, etnicznie, religijnie i obyczajowo krajem. Pierwsi Europejczycy prawdopodobnie dotarli na obrzeża Stanów Zjednoczonych ok r.

19 Podróże Pasja ta jest inspirująca i pouczająca. Cieszę się, że mogłem tyle miejsc zwiedzić. Była to tylko namiastka wielu z tym związanych przeżyć.

20


Pobierz ppt "Autor: Paweł Herma. Od początku Najpierw zacząłem wyjeżdżać na wiele ciekawych wycieczek. Zaczęły mnie coraz bardziej interesować. A teraz mam już za."

Podobne prezentacje


Reklamy Google