Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka odbyła się w dniach 8 – 11 maja 2012 roku. W wycieczce w sumie wzięło udział 51 osób. Trwała ona 4 dni, cena tej podróży to 560 zł + 22 euro.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka odbyła się w dniach 8 – 11 maja 2012 roku. W wycieczce w sumie wzięło udział 51 osób. Trwała ona 4 dni, cena tej podróży to 560 zł + 22 euro."— Zapis prezentacji:

1

2 Wycieczka odbyła się w dniach 8 – 11 maja 2012 roku. W wycieczce w sumie wzięło udział 51 osób. Trwała ona 4 dni, cena tej podróży to 560 zł + 22 euro co obejmowało: -Transport autokarem, opłaty drogowe i parkingowe, -3 noclegi w Polsce – pokoje z łazienkami, -wyżywienie : 3 śniadania, 3 obiadokolacje oraz 1 obiad, -wstępy do obiektów wg programu ( Tropical Islands + zjeżdżalnie, fort Herharda, basen Laguna), -opiekę pilota -bezpłatny udział 3 opiekunów Ubezpieczenie KL (Niemcy) + NNW

3 O godzinie 7:45 wszyscy spotkaliśmy się przed Zespołem Szkół w Kikole, nastąpiło sprawdzenie obecności – wszyscy obecni. Udaliśmy się do autobusu, zajęliśmy dogodne miejsca i o 8:00 nastąpił wyjazd w kierunku Gryfina. Podróż trwała około 6 godzin, na sam początek udaliśmy się na basen Laguna, w którym spędziliśmy całe 2 godziny na zabawie z wodą. Po upłynięcie czasu udaliśmy się do szatni, przebraliśmy w suche ciuchy, a następnie po ponownym sprawdzeniu obecności do autobusu. Wyruszyliśmy do naszego miejsca spania - Zajazdu Saga. Po dojechaniu na miejsce rozpakowaliśmy się w naszych pokojach i zeszliśmy na obiadokolację. Po konsumpcji, mieliśmy w końcu jakże ważny dla nas czas wolny.

4

5 Pobudka o 6:25, śniadanie o 7:00 i wyjazd do Berlina. Podczas podróży do stolicy Niemiec, do naszego Autobusu,przyłączyła się przewodniczka, z którą zwiedzaliśmy wspaniałe zabytki takie jak : Brama Brandenburska, Reichstag, mur berliński, Tiergarten, Europa Center czy Sony Center. Po zakończonym zwiedzaniu mieliśmy czas dla siebie, czyli to co najbardziej lubimy, każdy miał chwile,by się rozejrzeć, kupić kilka pamiątek, czy pojeździć na różnego rodzajach pojazdach. Gdy dzień zbliżał się do końca wróciliśmy do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6

7

8 Tradycyjnie pobudka nastąpiła o 6:25, a śniadanie o 7:00. Po jedzeniu wszyscy udaliśmy się do autokaru i wyruszyliśmy do Kamienia Pomorskiego, gdzie zwiedzaliśmy takie budowle jak : katedra czy klif Gosań. Następnie udaliśmy się do Międzyzdroii gdzie zwiedziliśmy znajdujące się tam molo oraz aleję gwiazd. Teraz czekała na nas wielka niespodzianka, mianowicie przeszkolenie wojskowe w Forcie Gerharda. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, na pewno zapamiętamy to na całe swoje życie. Po zakończeniu szkolenia, wszyscy,nadal rozmawiali o Forcie Gerharda i umawiali się by to kiedyś powtórzyć. Iż byliśmy bardzo zmęczeni, to uśmiechy nie schodziły nam z twarz. Następnie wróciliśmy do autokaru i tradycyjnie skierowaliśmy się do naszego hotelu na obiadokolację i nocleg.

9

10

11 Tym razem pobudka była o 5:15, ciężko było wstać,ale każdy wiedział, co go dzisiaj czeka!!! Mianowicie 5 godzin we wspaniałej Tropical Islands z basenami, zjeżdżalniami i innymi atrakcjami. Więc każdy czym prędzej udał się na śniadanie, a następnie do autobusu. No i ruszyliśmy, od naszej wymarzonej wyspy dzieliły nas zaledwie dwie godziny drogi. W końcu dojechaliśmy, zakupiliśmy bilety i spędziliśmy 5 godzin na wyspie, które minęły jak 5 minut. Wiadomo przy świetnej zabawie czas szybko mija. Teraz został nam tylko powrót do domu. Monotonne 7 godzin jazdy… W drodze do domu wstąpiliśmy jeszcze na obiad do pewnego lokalu. No i jechaliśmy, ale czas szybko mijał rozmawialiśmy o wycieczce o tym co widzieliśmy i co ciekawego jeszcze mogliśmy zobaczyć. W końcu dojechaliśmy, rodzice już na nas czekali. Podziękowaliśmy sobie wszyscy za wycieczkę i udaliśmy się do domów.

12

13

14


Pobierz ppt "Wycieczka odbyła się w dniach 8 – 11 maja 2012 roku. W wycieczce w sumie wzięło udział 51 osób. Trwała ona 4 dni, cena tej podróży to 560 zł + 22 euro."

Podobne prezentacje


Reklamy Google