Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja."— Zapis prezentacji:

1 Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja odzwierciedla jedynie stanowisko autora. Komisja Europejska ani Narodowa Agencja nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczoną w niej zawartość merytoryczną ani za sposób wykorzystania zawartych w niej informacji. WŁOCHY- RENDE/COSENZA – KALABRIA 19.09 -05.10.2014 „EUROPEJSKA PRAKTYKA ZAWODOWA” CZAS WOLNY PROJEKT LdV/IVT/ NR 2013-1-PL1-LEO01-38455

2 Podróż, zwiedzanie Rzymu Spakowani do drogi ruszyliśmy w trasę. Kierunkiem był Rzym, gdzie czekać miało na nas wiele ciekawych miejsc do zwiedzania oraz wiele interesujących rzeczy do zobaczenia.

3 Zwiedzanie Rzymu Po dotarciu do Rzymu wraz z Panią przewodniczką zwiedziliśmy przepiękne miejsca takie jak: Bazylika św. Piotra

4 Forum Romanum

5 Fontanna di Trevi Nie udało nam się jej obejrzeć w pełnej okazałości, ponieważ była aktualnie w renowacji.

6 Arena Coloseum

7 Pantenon

8 Mieliśmy okazję podziwiać wiele budowli architektonicznych charakterystycznych dla antycznego Rzymu

9 Architektura włoska na przykładzie Cosenzy W ramach zapoznania się z kulturą włoską, architekturą oraz zielenią miejską i założeniami ogrodniczymi. Mieliśmy okazję zwiedzić stare miasto Cosenzy oraz wiele charakterystycznych kościołów i kapliczek jak i samych budowli związanych bezpośrednio z historią Cosenzy.

10

11

12 Zwiedzanie Paoli oraz plażowanie W weekend udaliśmy się całą grupą do miejscowości o nazwie „Paola”. Zaplanowane zostało zwiedzanie klasztoru przy okazji ukazujące architekturę kolejnego z włoskich regionów. W Czasie wolny, dzięki przywilejom pogody udało nam się skorzystać z uroków Morza Tyrreńskiego na plaży położonej niedaleko klasztoru.

13

14

15

16 Powrót- Gardaland Gdy już nadszedł dzień powrotu do Polski, z bagażami wyruszyliśmy w drogę. Punktem rozrywkowym po drodze był Gardaland, czyli ogromny park rozrywki. Każdy miał możliwość skorzystania z wielu atrakcji.

17

18 Prezentację wykonały: Paulina Pabian Klaudia Wierzbanowska Sylwia Liber Anna Mróz DZI Ę KUJEMY ZA UWAG Ę


Pobierz ppt "Publikacja powstała w wyniku projektu zrealizowanego przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”. Publikacja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google