Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NAWOJOWA – RENDE/Kalabria –

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NAWOJOWA – RENDE/Kalabria –"— Zapis prezentacji:

1 NAWOJOWA – RENDE/Kalabria 23.09 – 04.10.2013
Praktyki we Włoszech "Zrównoważona architektura krajobrazu w przestrzeni miejskiej na włoskich przykładach„ NAWOJOWA – RENDE/Kalabria – (POLSKA – ITALIA) Staż został zrealizowany w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Włochy

2 Wyjazd odbył się dnia 20 września 2013 roku spod naszej szkoły
Wyjazd odbył się dnia 20 września 2013 roku spod naszej szkoły. Pożegnali nas nauczyciele, dyrekcja oraz osoby bliskie naszym sercom .

3 Lokalizacja Rende - Cosenza Rende - Cosenza

4 Pierwszego dnia naszych praktyk uczestniczyliśmy w spotkaniu organizacyjnym które odbyło się w siedzibie naszej firmy – w Euroformie. Przywitano nas bardzo serdecznie, a opiekunowie wprowadzili nas w zakres obowiązków. Poznali nas z osobami odpowiedzialnymi za nasz staż udzielając wszystkich niezbędnych informacji.

5 Następne dwa dni poświęciliśmy na seminarium dotyczące programu komputerowego Archicad 3D. Zapoznaliśmy się z podstawami niezbędnymi do projektowania ogrodów w architekturze krajobrazu. Archicad 3D

6 Praktyki we włoskiej firmie Coretto Garden
W czwartym dniu naszego stażu udaliśmy się do firm aby zapoznać się z zadaniami jakie nas tam czekają. Nam przypadła firma o nazwie Coretto Garden. Poznałyśmy sympatyczną szefową i pomimo barier językowych bez większych komplikacji nawiązałyśmy kontakt.

7

8 Nasza praca polegała głównie na zajmowaniu się kwiatami oraz roślinnością znajdującą się na terenie zakładu. Poprzez tworzenie kompozycji kwiatowych nauczyłyśmy się nowych technik pakowania oraz ozdabiania kwiatów, co wbrew pozorom nie jest łatwą czynnością.

9 Zajmowaliśmy się również pracą przy kaktusach
Zajmowaliśmy się również pracą przy kaktusach. Pielęgnacją, układaniem na paletach oraz metkowaniem. Pracownicy pomagali nam zaaklimatyzować się w nowym miejscu chętnie służąc pomocą.

10 W ostatnim dniu nasza praca polegała na układaniu doniczek, których w zakładzie był ogromny wybór. Od ceramicznych aż po plastikowe, od małych do dużych.

11

12 Praca w Coretto Garden jest miłym wspomnieniem
Praca w Coretto Garden jest miłym wspomnieniem. Dzięki niej nauczyłyśmy się wielu przydatnych w naszym zawodzie rzeczy. Poznałyśmy nowe gatunki roślin nie występujące w naszym klimacie. Ludzie pracujący z nami wywarli na nas pozytywne wrażenie a przyjazna atmosfera panowała od pierwszego dnia aż do końca stażu.

13 Oprócz pracy mieliśmy czas wolny który wykorzystaliśmy na zwiedzanie oraz poznawanie nowych miejsc. Zwiedziliśmy : - Rzym. - Paolę - Cosenza – Old Town

14

15 Dziękujemy za uwagę !!! Opracowały: Aneta Dudka Cecko Natalia
Klaudia Borek Julia Bałuszyńska Opracowały: Aneta Dudka Cecko Natalia Klaudia Borek Julia Bałuszyńska Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego


Pobierz ppt "NAWOJOWA – RENDE/Kalabria –"

Podobne prezentacje


Reklamy Google