Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Praktyka zawodowe we Włoszech

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Praktyka zawodowe we Włoszech"— Zapis prezentacji:

1 Praktyka zawodowe we Włoszech
Rende -Cosenza Praktyka zawodowe we Włoszech

2 NAWOJOWA – RENDE/Kalabria 23.09 – 04.10.2013 (POLSKA – ITALIA)
"Zrównoważona architektura krajobrazu w przestrzeni miejskiej na włoskich przykładach" Staż został zrealizowany w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na zasadach Programu Leonardo da Vinci będącego częścią Programu Uczenie się przez całe życie”

3

4 Calabria - to region w południowych Włoszech znajduje się na "palcu" półwyspu włoskiego stolica Kalabrii jest Catanzaro..najbardziej zaludnione miasto i siedziba Rady Regionu Kalabrii jest jednak Reggio. Graniczy od północy w regionie Basilicata, w południowo-zachodniej przez region Sycylii, na zachód od Morza Tyrreńskiego, a od wschodu z Morzem Jońskim . Region obejmuje km2 (5822 ²), a zamieszkuje nieco ponad W czasach starożytnych Calabria nazwa była używana w odniesieniu do południowej części Apulii, na półwyspie Salento (znany również jako "piętę" we Włoszech).

5 Nasz plan Pierwsze dnia odbywały się zajęcia w euroform, został nam przedstawiony plan naszych praktyk oraz zwiedzaliśmy Stara Cosenze. Przez kolejne dwa dni mieliśmy podstawy działania programu archicad 3D oraz zapoznawaliśmy się z miejscami naszych praktyk. W czwartek rozpoczęliśmy praktyki jednak nie na długo ,ponieważ weekend był wolny od pracy wiec spędziliśmy go w Paoli nad Morzem Tyrreńskim. Bawiliśmy się bardzo dobrze , a od poniedziałku zaczęliśmy od nowa nasze praktyki.

6 Praktykę odbywałyśmy w Vivai Mirabelli  głównymi naszymi zajęciami były prace pielęgnacyjne w szklarni - pielenie, przesadzanie roślin, pikowanie, przygotowanie rozsady czy sprzątanie szklarni.

7

8 Idziemy do pracy 

9

10

11

12 Efekty naszej pracy Efekty naszej pracy 

13 Poznałyśmy tez nowe gatunki roślin

14 Oprócz pracy zwiedzaliśmy:
Rzym Cosenze Paole

15

16

17 Lunch w Mara Luna

18 Dziękujemy za uwagę  Ola Karcz Dagmara Nowotarska Ada Rams Zuza Rams


Pobierz ppt "Praktyka zawodowe we Włoszech"

Podobne prezentacje


Reklamy Google