Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rende -Cosenza Praktyka zawodowe we Włoszech. "Zrównoważona architektura krajobrazu w przestrzeni miejskiej na włoskich przykładach" NAWOJOWA – RENDE/Kalabria.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rende -Cosenza Praktyka zawodowe we Włoszech. "Zrównoważona architektura krajobrazu w przestrzeni miejskiej na włoskich przykładach" NAWOJOWA – RENDE/Kalabria."— Zapis prezentacji:

1 Rende -Cosenza Praktyka zawodowe we Włoszech

2 "Zrównoważona architektura krajobrazu w przestrzeni miejskiej na włoskich przykładach" NAWOJOWA – RENDE/Kalabria 23.09 – 04.10.2013 (POLSKA – ITALIA) Staż został zrealizowany w ramach projektu systemowego Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo realizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na zasadach Programu Leonardo da Vinci będącego częścią Programu Uczenie się przez całe życie

3

4 Calabria - to region w południowych Włoszech znajduje się na "palcu" półwyspu włoskiego stolica Kalabrii jest Catanzaro..najbardziej zaludnione miasto i siedziba Rady Regionu Kalabrii jest jednak Reggio. Graniczy od północy w regionie Basilicata, w południowo-zachodniej przez region Sycylii, na zachód od Morza Tyrreńskiego, a od wschodu z Morzem Jońskim. Region obejmuje 15.080 km2 (5822 ²), a zamieszkuje nieco ponad 2.000.000. W czasach starożytnych Calabria nazwa była używana w odniesieniu do południowej części Apulii, na półwyspie Salento (znany również jako "piętę" we Włoszech).

5 Nasz plan Pierwsze dnia odbywały się zajęcia w euroform, został nam przedstawiony plan naszych praktyk oraz zwiedzaliśmy Stara Cosenze. Przez kolejne dwa dni mieliśmy podstawy działania programu archicad 3D oraz zapoznawaliśmy się z miejscami naszych praktyk. W czwartek rozpoczęliśmy praktyki jednak nie na długo,ponieważ weekend był wolny od pracy wiec spędziliśmy go w Paoli nad Morzem Tyrreńskim. Bawiliśmy się bardzo dobrze, a od poniedziałku zaczęliśmy od nowa nasze praktyki.

6 Praktykę odbywałyśmy w Vivai Mirabelli głównymi naszymi zajęciami były prace pielęgnacyjne w szklarni - pielenie, przesadzanie roślin, pikowanie, przygotowanie rozsady czy sprzątanie szklarni.

7

8 Idziemy do pracy

9

10

11

12 Efekty naszej pracy

13 Poznałyśmy tez nowe gatunki roślin

14 Oprócz pracy zwiedzaliśmy: Rzym Cosenze Paole

15

16

17 Lunch w Mara Luna

18 Dziękujemy za uwagę Ola Karcz Dagmara Nowotarska Ada Rams Zuza Rams


Pobierz ppt "Rende -Cosenza Praktyka zawodowe we Włoszech. "Zrównoważona architektura krajobrazu w przestrzeni miejskiej na włoskich przykładach" NAWOJOWA – RENDE/Kalabria."

Podobne prezentacje


Reklamy Google