Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się"— Zapis prezentacji:

1 TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie

2 W ramach programu Leonardo da Vinci uczestniczyliśmy w dwutygodniowych praktykach w Cottbus w Niemczech. W trakcie praktyk zdobywaliśmy umiejętności związane z obróbką płyt gipsowo-kartonowych oraz montażem ścianek działowych wykańczanych płytami.

3 Obróbka płyt gipsowo-kartonowych

4 Montaż konstrukcji szkieletowej z profili

5 Wykonywanie konstrukcji z profili

6

7 Montaż płyt gipsowo-kartonowych

8 Ścianki pełne

9 Wykonywanie ścianek z otworami

10 Kontrola wykonanej pracy

11 W czasie praktyk oprócz zdobywania umiejętności zawodowych mieliśmy możliwość zwiedzania i poznawania kultury Niemiec.

12 BERLIN

13 Stare Muzeum w Berlinie

14

15 Katedra Berlińska

16 Kościół św. Mikołaja w Cottbus

17 Największy salon samochodowy w Berlinie

18 Reichstag – gmach parlamentu

19

20 kręgle

21 Airfield Museum Cottbus

22 Airfield Museum

23


Pobierz ppt "TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się"

Podobne prezentacje


Reklamy Google