Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Marianne Lowlie i Werner Fahrenholz – czyli pieszo przez Swiat Karolina Ko ł akowska 1a.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Marianne Lowlie i Werner Fahrenholz – czyli pieszo przez Swiat Karolina Ko ł akowska 1a."— Zapis prezentacji:

1

2 Marianne Lowlie i Werner Fahrenholz – czyli pieszo przez Swiat Karolina Ko ł akowska 1a

3 Marianne – Norweżka Werner – Niemiec Trzy psy Trzy osły Ponad 30 lat pieszo przez świat 43 kraje Ponad 250 tys. kilometrów Cel: 384 tys. kilometrów

4 W Norwegii…. Hiszpania Krzykn ę li : - O nie!!! Poczuli si ę zagubieni…. Zaczęli błądzić… Sagrada Familia Na szcz ęś cie dostali prac ę ….. …. Wi ę c mogli sobie kupi ć ….. OSIO Ł KI!!! I tak w ł a ś nie zacz ęł a si ę ich podró ż … Wkrótce uznali, ż e takie ż ycie jest lepsze i nie chc ą wraca ć do dawnego. Wkrótce potem na ś wiat przysz ł a ma ł a Rosalita. Po drodze oprócz osl ą tka, posiedli tak ż e trzy psy.

5 W Polsce byli dwa razy- I raz w 2009 roku, kiedy to w Golubiu – Dobrzyniu zastrzelono im małą Rosalitę. II raz w Polsce byli w 2010 roku.

6 Baga ż e trzymaj ą na osio ł kach oraz w przyczepie, ci ą gni ę tej przez rower. Oni nigdy nie wsiadaj ą na os ł y, cz ęś ciej to ich psy na nich je ż d żą. Teraz zmierzaj ą do Mongolii, co ma im zaj ąć ok. 6 lat. Obecnie przebywaj ą na Ukrainie.

7 Opowieści mojego wujka, Wernera i Marianne oraz materiały z internetu, grafika z google grafika

8 DZI Ę KUJ Ę


Pobierz ppt "Marianne Lowlie i Werner Fahrenholz – czyli pieszo przez Swiat Karolina Ko ł akowska 1a."

Podobne prezentacje


Reklamy Google