Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lekcja otwarta- przedstawienie „O zdrowiu na poważnie i na wesoło” Zadanie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywna szkoła – aktywny uczeń” 26 -27.11.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lekcja otwarta- przedstawienie „O zdrowiu na poważnie i na wesoło” Zadanie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywna szkoła – aktywny uczeń” 26 -27.11."— Zapis prezentacji:

1 Lekcja otwarta- przedstawienie „O zdrowiu na poważnie i na wesoło” Zadanie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywna szkoła – aktywny uczeń” 26 -27.11 2014 PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. T. KOŚCIUSZKI w POŁAŃCU Autor: Jolanta Miaz

2

3 Przedstawienie oglądali wszyscy uczniowie klas I - III

4 AKTORZY > uczniowie klas IIIA,IID, IB BABA JAGA BABA JAGA u dentysty u dentysty

5

6 Inscenizacje przygotowały: M.ZIÓŁEK T. ROGUZ - opiekunki koła teatralnego dekoracje: J.MIAZ, A.WĄSIK- opiekunki koła plastycznego

7 W ramach działań promocji zdrowia, grupa dzieci z kółka teatralnego przygotowała inscenizacje, której celem było ukazanie walorów zdrowotnych warzyw i owoców, zachęcenie do ich spożywania. Przedstawienie odbyło się przed grupą uczniów klas I - III w obecności rodziców i nauczycieli. Przygotowaliśmy barwne kostiumy i liczne rekwizyty oraz hasła o zdrowym odżywianiu. Był stragan pełen darów jesieni i pełne kosze jabłek, którymi na zakończenie spotkania dzieliliśmy wszystkich obecnych. W ramach działań promocji zdrowia, grupa dzieci z kółka teatralnego przygotowała inscenizacje, której celem było ukazanie walorów zdrowotnych warzyw i owoców, zachęcenie do ich spożywania. Przedstawienie odbyło się przed grupą uczniów klas I - III w obecności rodziców i nauczycieli. Przygotowaliśmy barwne kostiumy i liczne rekwizyty oraz hasła o zdrowym odżywianiu. Był stragan pełen darów jesieni i pełne kosze jabłek, którymi na zakończenie spotkania dzieliliśmy wszystkich obecnych.


Pobierz ppt "Lekcja otwarta- przedstawienie „O zdrowiu na poważnie i na wesoło” Zadanie w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Aktywna szkoła – aktywny uczeń” 26 -27.11."

Podobne prezentacje


Reklamy Google