Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła promująca zdrowie Barczygłów 2010/2011. W tym roku stawiamy na zdrowe odżywianie. Przygotowujemy zdrowe sałatki owocowe. Realizujemy program Aktywnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła promująca zdrowie Barczygłów 2010/2011. W tym roku stawiamy na zdrowe odżywianie. Przygotowujemy zdrowe sałatki owocowe. Realizujemy program Aktywnie."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła promująca zdrowie Barczygłów 2010/2011. W tym roku stawiamy na zdrowe odżywianie. Przygotowujemy zdrowe sałatki owocowe. Realizujemy program Aktywnie po zdrowie. Zdobywamy odznakę Super Kucharka. Przygotowujemy zdrowe kanapki na drugie śniadanie.

2 Przygotowujemy klasową książkę kucharską w ramach programu Aktywnie po zdrowie. Lekcje o zdrowiu w ramach programu Aktywnie po zdrowie Prezentacja żywności o różnym stopniu przetworzenia.

3 Pogadanka z pielęgniarką na temat: Jak dbać o serce? Konkurs na gazetkę o zdrowiu w ramach programu Aktywnie po zdrowie. Budujemy przestrzenną piramidę zdrowia. Gazetka szkolna na temat zdrowia.

4 Bal owoców i warzyw- Mr Ogórek w roli głównej. Przygotowujemy plakat na konkurs w ramach programu 5 porcji warzyw, owoców i soku w szkole. Przedstawienie teatralne Pan Pomidor. Jesteśmy aktywni- gry i zabawy..

5 Zakładamy klasowy ogródek ziołowy. Prowadzimy dzienniczek ogrodniczych obserwacji. Odczytujemy etykiety na produktach spożywczych- lekcja o zdrowiu.

6 Realizujemy program Bądźmy zdrowi- wiemy,więc działamy. Budujemy piramidę żywieniową. Przedstawienie teatralne na temat zdrowia. Quiz o zdrowiu- Tydzień zdrowia.

7 Bierzemy udział w akcji Bezpieczne wakacje. Aktywnie spędzamy czas wraz z rodzicami na festynie rodzinnym. Uczymy się udzielać pierwszej pomocy w ramach programu Ratujemy i uczymy ratować. Aktywnie spędzamy czas na wycieczkach szkolnych.


Pobierz ppt "Szkoła promująca zdrowie Barczygłów 2010/2011. W tym roku stawiamy na zdrowe odżywianie. Przygotowujemy zdrowe sałatki owocowe. Realizujemy program Aktywnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google