Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

CYBERPRZEMOC W INTERNECIE. CO TO CYBERPRZEMOC? Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "CYBERPRZEMOC W INTERNECIE. CO TO CYBERPRZEMOC? Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie,"— Zapis prezentacji:

1 CYBERPRZEMOC W INTERNECIE

2 CO TO CYBERPRZEMOC? Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i narzędzi typu elektronicznego takich jak: SMS, e-mail, witryny internetowe, fora dyskusyjne w internecie, portale społecznościowe i inne. Osobę dopuszczającą się takich czynów określa się stalkerem.

3 JAK ZAPOBIEGAĆ CYBERPRZEMOCY? 1. Nie podawać swoich danych osobowych. 2. Nie rozmawiać z nieznajomymi na serwisach społecznościowych.


Pobierz ppt "CYBERPRZEMOC W INTERNECIE. CO TO CYBERPRZEMOC? Cyberprzemoc (agresja elektroniczna) – stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google