Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie"— Zapis prezentacji:

1 Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie
oprogramowania, zgodne z metodologią Unified Software Development Process (RUP). Włodzimierz Wysocki Promotor: dr inż. Walery Susłow

2 Co zrobiłem Faza implementacji w toku:
podjąłem decyzję o ukończeniu pracy magisterskiej w terminie, przygotowałem działającą wersję aplikacji z zaimplemetowaną częścią funkcjonalności - GUI i generowanie dokumentu Plan testów; spotkałem się z promotorem, przedstawiłem stan prac i uzgodniłem plan działania umożliwiający jak najszybsze zakończenie prac; utworzyłem wstępny plan pracy i zacząłem opisywać fazę rozpoczęcia; znalazłem właściwe podejście i styl pracy - opisuję, co po kolei zostało wykonane w kolejnych etapach RUP, przedstawiam wyniki, chcę zamieścić dokumenty wynikowe (Wizja, Plan pracy, Analiza ryzyka) w dodatkach do pracy, a kluczowe elementy dokumentów przedstawić w treści (np. diagram przypadków użycia).

3 Co zamierzam zrobić dokończyć opracowanie porównania aplikacji istniejących na rynku, co pozwoli mi zyskać dodatkowe stron pracy - w trakcie; uruchomić specyfikację przypadków testowych i raport wyników testów - zarówno GUI, jak i szablony dokumentów testowych, resztę przypadków użycia zaplanować w iteracjach, które nie zostaną zaimplementowane, pracę mam zamiar prezentować przez zdalny pulpit, mogę więc pracować na swoim środowisku deweloperskim; napisać jak najwięcej tekstu dotyczącego moich prac w fazie wypracowania i implementacji, użytych narzędzi, itd; zacząć myśleć o przygotowaniu prezentacji aplikacji.

4 Jakie mam problemy problem z polskimi znakami w aplikacji, zamierzam zmienić bazę danych na postgreSQL; trochę mało czasu na napisanie pracy.

5 dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Projekt i implementacja aplikacji wspomagającej testowanie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google