Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt 3-2-1 start! Wrocław, data Prezentuje: Venture Incubator Kontakt: +48 71 71 42 088.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt 3-2-1 start! Wrocław, data Prezentuje: Venture Incubator Kontakt: +48 71 71 42 088."— Zapis prezentacji:

1 Projekt 3-2-1 start! Wrocław, data Prezentuje: Venture Incubator Kontakt: +48 71 71 42 088

2 Problem i Rozwiązanie W kilku zdaniach przestaw problem swoich klientów, który zamierzasz rozwiązać. Udowodnij, że potrafisz złagodzić ich ból dzięki swojej usłudze/produktowi. Pokaż że usługa/produkt który chcesz wprowadzić generuje konkretną wartość dodaną. Czy twój pomysł jest powieleniem już działającego biznesu czy też ma jakieś aspekty unikalne?

3 Model biznesowy Wyjaśnij jak zarobisz pieniądze. Kto ci płaci? Jaka będzie twoja marża? Czy twój model biznesowy został już przez kogoś potwierdzony? Diagramy!

4 Dlaczego to zadziała? Przedstaw uzasadnienie (raporty, twoje własne obserwacje itp.), że rynek istnieje, szacunki dotyczące jego wielkości i perspektyw wzrostu. A może posiadasz unikalną technologię lub inne sekretne składniki biznesu, które dają ci przewagę konkurencyjną?

5 Marketing i sprzedaż Jak dotrzesz do klientów aby przekonać ich do swojego produktu? Jakie kanały sprzedaży zamierzasz zbudować?

6 Konkurencja Z kim będziesz konkurował? Jak wygląda konkurencja lokalna i globalna? Jak można ich dogonić i prześcignąć? Jak można się od nich odróżnić? Dlaczego to właśnie tobie uda się na tym rynku?

7 Zespół Przedstaw swój zespół i uzasadnij dlaczego odniesiecie sukces. Jak wasze doświadczenia i zdolności pomogą w biznesie? Czy wspólnie już odnieśliście jakieś sukcesy?

8 Aktualny status prac Jakie kroki już podjąłeś i jakie działania zaplanowałeś na najbliższy czas? Jakie są następne kroki?

9 Dziękujemy za uwagę. Dyskusja.


Pobierz ppt "Projekt 3-2-1 start! Wrocław, data Prezentuje: Venture Incubator Kontakt: +48 71 71 42 088."

Podobne prezentacje


Reklamy Google