Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie online w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie online w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej."— Zapis prezentacji:

1

2 Uczniowie online w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej

3 O projekcie "Uczeń online" Projekt Uczeń online jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Projekt Uczeń online jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Projekt obejmuje 1000 uczniów w 50 szkołach w całej Polsce. Projekt obejmuje 1000 uczniów w 50 szkołach w całej Polsce. Okres realizacji projektu: 01.05.2010 r. – 30.09.2014 r. Okres realizacji projektu: 01.05.2010 r. – 30.09.2014 r.

4 Działania projektowe Ciekawostką jest sposób realizacji projektu. Jego ważnym elementem jest specjalny, edukacyjny serwis e-learningowy supermemo.net. Uczniowie i nauczyciele mają tam do dyspozycji cyfrowe pomoce dydaktyczne, testy, bibliotekę multimediów, wzorcowe kursy i forum dyskusyjne. Ciekawostką jest sposób realizacji projektu. Jego ważnym elementem jest specjalny, edukacyjny serwis e-learningowy supermemo.net. Uczniowie i nauczyciele mają tam do dyspozycji cyfrowe pomoce dydaktyczne, testy, bibliotekę multimediów, wzorcowe kursy i forum dyskusyjne. Na ich podstawie uczniowie przygotują prace, które zostaną opublikowane w serwisie. Najlepsze publikacje zostaną nagrodzone w konkursach organizowanych dwa razy w roku szkolnym. Na ich podstawie uczniowie przygotują prace, które zostaną opublikowane w serwisie. Najlepsze publikacje zostaną nagrodzone w konkursach organizowanych dwa razy w roku szkolnym. Ważnym elementem przedsięwzięcia są też letnie obozy naukowe dla uczniów, a także cykl warsztatów na najlepszych uczelniach. Uczestnicy projektu będą mogli zobaczyć świat nauki od kuchni i uczyć się od najlepszych polskich naukowców. Na uczelnię wybieramy się już w kwietniu!!!! Ważnym elementem przedsięwzięcia są też letnie obozy naukowe dla uczniów, a także cykl warsztatów na najlepszych uczelniach. Uczestnicy projektu będą mogli zobaczyć świat nauki od kuchni i uczyć się od najlepszych polskich naukowców. Na uczelnię wybieramy się już w kwietniu!!!!

5 Koło lingwistyczne w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej W naszej szkole w ramach projektu działa koło lingwistyczne. Podczas zajęć uczniowie rozwijają umiejętności z języka niemieckiego. Uczestniczy w nim 13 uczniów klasy I b gimnazjum. Poza zajęciami typowo językowymi uczniowie muszą stworzyć dwa kursy dotyczące języka niemieckiego i zamieścić je na platformie internetowej. W naszej szkole w ramach projektu działa koło lingwistyczne. Podczas zajęć uczniowie rozwijają umiejętności z języka niemieckiego. Uczestniczy w nim 13 uczniów klasy I b gimnazjum. Poza zajęciami typowo językowymi uczniowie muszą stworzyć dwa kursy dotyczące języka niemieckiego i zamieścić je na platformie internetowej.

6 Oto nasza grupa Oto nasza grupa

7 I jeszcze raz my uczniowie online

8 Koło lingwistyczne języka niemieckiego Uczeń online Od lewej Joanna Niemiec Joanna Niemiec Katarzyna Labut Katarzyna Labut Krystian Chrząścik Krystian Chrząścik Ewa Kotowicz Ewa Kotowicz Karolina Laskoś Karolina Laskoś Patrycja Trześniak Patrycja Trześniak Klaudia Stefanowska Klaudia Stefanowska Joanna Łabowska Joanna Łabowska A na dole od lewej: Rafał Markowicz Rafał Markowicz Angelika Gryboś Angelika Gryboś Aleksandra Niemiec Aleksandra Niemiec Barbara Czochór Barbara Czochór Edyta Trybus Edyta Trybus

9 Nasze miejsce spotkań

10 Przy pracy Przy pracy

11 Jak to było po niemiecku? hmm

12 Burza mózgów

13 Opracowujemy własne kursy

14 Cisza jak makiem zasiał Cisza jak makiem zasiał

15

16 Zaległe powtórki?? Zaległe powtórki??

17 … nie, nowe zadania … nie, nowe zadania


Pobierz ppt "Uczniowie online w Zespole Szkół w Ropicy Polskiej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google