Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moje przyszłe gimnazjum- KSO EDUKATOR Wyk. Malwina Kuberacka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moje przyszłe gimnazjum- KSO EDUKATOR Wyk. Malwina Kuberacka."— Zapis prezentacji:

1 Moje przyszłe gimnazjum- KSO EDUKATOR Wyk. Malwina Kuberacka

2 Klasy do wyboru -Klasa A jest o profilu ogólnym, -klasa B jest z rozszerzonym językiem angielskim. Raz w tygodniu odbywa się lekcja z native speakerem prowadzącym konwersacje z nami wyłącznie po angielsku. Ja wybrałam klasę z rozszerzonym angielskim. Ale wszystko będzie wiadome po teście sprawdzającym wiedze, który odbędzie się 31 sierpnia. Uczniowie z największą ilością punktów dostaną się do klasy B.

3 Język obcy do wyboru: - Język angielski ( obowiąskowy ), - Język hiszpański, -Język włoski, -Język niemiecki, -Język francuski ( pierwszy nabór w tym roku).

4 Proponowane zajęcia pozalekcyjne: - warsztaty komputerowe z robotyki, -warsztaty teatralne, -chór szkolny, -warsztaty taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca BOGDAN, -warsztaty fotograficzne, -SKS-y i basen. ORGANIZOWANE SĄ TEŻ: -koncerty Filharmonii Kaliskiej, -zajęcia dodatkowe w klasie III przygotowujące do egzaminów.

5 Szkoła oferuje: Wielką dbałość o wysoki poziom nauczania przedmiotów wiodących, tj.języka polskiego, matematyki, informatyki, oraz języków obcych, Dobrze wyposażoną pracownię informatyczną, zajęcia prowadzone w grupie zaawansowanej i średniozaawansowanej, Basen i inne zajęcia sportowe, Spotkania integracyjne uczniów, rodziców i nauczycieli przy ognisku, na piknikach, uroczystościach i koncertach, Edukację muzyczną w ramach współpracy z Filharmonią Kaliską, Warsztaty teatralne i inne ciekawe zajęcia.

6 Dlaczego wybrałam to gimnazjum?? Zachęciły mnie bardzo wysokie wyniki w nauce, w tym na egzaminach kończących szkołę oraz monitoring zapewniający bezpieczeństwo. PRZYSZŁOŚĆ NIE JEST MIEJSCEM, DO KTÓREGO ZMIERZAMY, LECZ TAKIM, KTÓRE TWORZYMY John Schaar


Pobierz ppt "Moje przyszłe gimnazjum- KSO EDUKATOR Wyk. Malwina Kuberacka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google