Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moje przyszłe gimnazjum- „KSO” EDUKATOR

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moje przyszłe gimnazjum- „KSO” EDUKATOR"— Zapis prezentacji:

1 Moje przyszłe gimnazjum- „KSO” EDUKATOR
Wyk. Malwina Kuberacka

2 Klasy do wyboru -Klasa „A” jest o profilu ogólnym,
-klasa „B” jest z rozszerzonym językiem angielskim. Raz w tygodniu odbywa się lekcja z native speakerem prowadzącym konwersacje z nami wyłącznie po angielsku. Ja wybrałam klasę z rozszerzonym angielskim. Ale wszystko będzie wiadome po teście sprawdzającym wiedze, który odbędzie się 31 sierpnia. Uczniowie z największą ilością punktów dostaną się do klasy „B”.

3 Język obcy do wyboru: - Język hiszpański, Język włoski,
Język angielski ( obowiąskowy ), - Język hiszpański, Język włoski, Język niemiecki, Język francuski ( pierwszy nabór w tym roku). -

4 Proponowane zajęcia pozalekcyjne:
-warsztaty komputerowe z robotyki, -warsztaty teatralne, -chór szkolny, -warsztaty taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca BOGDAN, -warsztaty fotograficzne, -SKS-y i basen. ORGANIZOWANE SĄ TEŻ: koncerty Filharmonii Kaliskiej, zajęcia dodatkowe w klasie III przygotowujące do egzaminów.

5 Szkoła oferuje: •Wielką dbałość o wysoki poziom nauczania przedmiotów wiodących , tj.języka polskiego, matematyki, informatyki, oraz języków obcych, •Dobrze wyposażoną pracownię informatyczną, zajęcia prowadzone w grupie zaawansowanej i średniozaawansowanej, •Basen i inne zajęcia sportowe, •Spotkania integracyjne uczniów, rodziców i nauczycieli przy ognisku, na piknikach, uroczystościach i koncertach, •Edukację muzyczną w ramach współpracy z Filharmonią Kaliską, •Warsztaty teatralne i inne ciekawe zajęcia.

6 Dlaczego wybrałam to gimnazjum??
Zachęciły mnie bardzo wysokie wyniki w nauce, w tym na egzaminach kończących szkołę oraz monitoring zapewniający bezpieczeństwo. PRZYSZŁOŚĆ NIE JEST MIEJSCEM, DO KTÓREGO ZMIERZAMY, LECZ TAKIM, KTÓRE TWORZYMY John Schaar


Pobierz ppt "Moje przyszłe gimnazjum- „KSO” EDUKATOR"

Podobne prezentacje


Reklamy Google