Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Coco Chanel Czyli… Gabrielle Bonheur Chanel historia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Coco Chanel Czyli… Gabrielle Bonheur Chanel historia."— Zapis prezentacji:

1 Coco Chanel Czyli… Gabrielle Bonheur Chanel historia.

2 Spis Treści Wstęp. Historia. Ciekawostki. Zdjęcia. Rozrywka Zakończenie.

3 Historia.. Gabrielle Bonheur Chanel francuska projektantka mody przyszła na świat 19 sierpnia 1883 r. w Saumur. Gabrielle zaczęła występować w kawiarniach jako piosenkarka Coco. Osiem lat później otworzyła swój pierwszy sklep, sprzedawała w nim kapelusze i konfekcję damską. Coco promowała ubiór sportowy jako strój do pracy oraz kostiumy kąpielowe uszyte z materiału, z którego wcześniej wytwarzano tylko bieliznę. Już w 1919 r. otworzyła dom mody.

4 Coco Chanel stworzyła swoją własną markę perfum, Chanel No. 5 w Przez wiele lat promowała nowe trendy i projektowała ubrania noszone na całym świecie. W 1938 r. Coco wyjechała do Szwajcarii. Na ponad 15 lat zaniedbała projektowanie. Powróciła w 1954 r. z nową kolekcją strojów damskich. Coco Chanel zmarła 10 stycznia 1971 r. w Paryżu.

5 Gabrielle Bonheur Chanel Niezapomnimy Rewolucjonistka świata mody. Dzięki niej ostatecznie pożegnałyśmy się z gorsetami. Stworzyła nowa kobietę - wyzwoloną i niezależną. Zawsze będziemy wspominać Gabrielle jako ikonę mody.

6 Coco Stworzyła : Perfumy Kapelusz Sukienkę `mała czarna` Fryzury `Na Pazia ` (widać na fotografii) Spodnie – dzwony Prochowiec Biżuterie (widać na fotografii)

7 Teraźniejszość Obecnie Coco Chanel kieruje Karl Lagerfeld

8 Zdj ę cia Gabrielle

9 Pomóż Coco odnaleźć kapelusz!

10 Pokaz mody Chanel 2012 Runway :

11 Pokaz mody CHANEL Jesień /Zima 2009 / 2010

12 Ankieta pt.` najbardziej lubiane perfumy COCO CHANEL `

13 Prezentacje stworzyła: Kasia Bąk Prezentacje stworzyła: Kasia Bąk Mam nadzieję że prezentacja się Pani podobała i zainteresowała ikona mody i stylu Coco. Coco.


Pobierz ppt "Coco Chanel Czyli… Gabrielle Bonheur Chanel historia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google