Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Styl, Moda, Make - up Joanna Prażyńska Weronika Woroch Maja Kordasiewicz Karolina Celak.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Styl, Moda, Make - up Joanna Prażyńska Weronika Woroch Maja Kordasiewicz Karolina Celak."— Zapis prezentacji:

1 Styl, Moda, Make - up Joanna Prażyńska Weronika Woroch Maja Kordasiewicz Karolina Celak

2 Prezentacja Nasz zespół składał się z czterech osób i każdy miał do wykonania zadanie. Podzieliłyśmy się ze względu na stylizację (Asia), wizaż (Karolina), modeling (Weronika) i fotografię (Maja). Poniższa prezentacja zawiera stylizację i jej krótki opis, a także odzwierciedlenie w świecie mody i celebrytów.

3 Strój codzienny na zimę *Tunika z grubej wełny, ecru; *Grube, kryj ą ce, br ą zowe rajstopy; *Czapka, szalik i r ę kawiczki z cie ń szej wełny ze wzorem nordyckim (komplet); *Skórzane, br ą zowe buty z futrzan ą cholewk ą.

4 Odzwierciedlenie

5 Drugi strój codzienny na zimę *Sportowa, puchowa, granatowa kurtka z połyskiem i futerkiem na kapturze; *Jeansowa koszula z długim r ę kawem; *Woskowane, granatowe spodnie; *Czarne, zamszowe, wi ą zane botki na koturnie.

6 Odzwierciedlenie

7 Strój codzienny na lato *Przewiewna koszula w kwiaty; *Jeansowe szorty; *Cieliste sandałki na obcasie; *Słomiany kapelusz z du ż ym rondlem i kolorowymi koralikami.

8 Odzwierciedlenie

9 Strój do pracy na zimę *Kamelowy płaszcz z ¾ r ę kawem; *Koszula biała w delikatne niebieskie paski; *Czarne, woskowane spodnie; *Czarny kapelusz z kolcami; *Czarne, skórzane r ę kawiczki; * Czarne, skórzane buty na obcasie.

10 Odzwierciedlenie

11 Strój do pracy na lato *Kamelowa marynarka; *Zwiewna pudrowo-ró ż owa bluzka, zakrywaj ą ca ramiona z falban ą z przodu; *Białe, woskowane spodnie; *Skórzana torba z d ż etami; *Lakierowane, cieliste szpilki.

12 Odzwierciedlenie

13 Drugi strój do pracy na lato *Biała koszula z bufkami na r ę kawach; *Mi ę towa spódnica z baskink ą, do kolana; *Skórzane, matowe, białe szpilki z br ą zow ą platform ą i obcasem; *Mi ę towa, lakierowana torba.

14 Odzwierciedlenie

15 Strój na randkę na zimę *Czarny płaszcz, pikowany; *Sukienka granatowa z paskiem pod biustem, z krótkim r ę kawem; *Czarne zakolanówki; *Czarne, skórzane botki na obcasie

16 Odzwierciedlenie

17 Strój na randkę na lato *Zwiewna sukienka mini, w kolorze ró ż owo-białym, cieniowana; *Zamszowe buty na koturnie, z paskiem na pi ę cie; *Torebka srebrno-szara na ła ń cuszku.

18 Odzwierciedlenie

19 Strój na imprezę na zimę *Sukienka w stylu barokowym, czarno- srebrna z cienkimi rami ą czkami; *Czarne, zamszowe szpilki z odkrytym palcem, z cekinami na obcasie; *Czarna, zamszowa kopertówka z cekinami.

20 Odzwierciedlenie

21 Strój na imprezę na lato *Zwiewna bluzka, w kolorze orange z falbanami z przodu, *Czarne szorty na kancik; *Klasyczne czarne szpilki; *Zamszowa, czarna kopertówka z cekinami.

22 Odzwierciedlenie

23 Make - up randkowy

24 Make - up imprezowy

25

26 DZIĘKUJEMY!


Pobierz ppt "Styl, Moda, Make - up Joanna Prażyńska Weronika Woroch Maja Kordasiewicz Karolina Celak."

Podobne prezentacje


Reklamy Google