Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LABORATORIUM Z KLASĄ TO EGZAMIN NA PIĄTKĘ. Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LABORATORIUM Z KLASĄ TO EGZAMIN NA PIĄTKĘ. Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie."— Zapis prezentacji:

1 LABORATORIUM Z KLASĄ TO EGZAMIN NA PIĄTKĘ. Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie

2 TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA TECHNIK ANALITYK

3 PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO Celem projektu jest podniesienie jakości i atrakcyjności szkolnictwa zawodowego. Celem naszego działania jest przygotowanie laboratorium analitycznego dla zawodów technik analityk i technik ochrony środowiska.

4 Przeprowadzanie analiz wody i ścieków; Dobór metod analizy w zależności od badanego materiału; CELE SZCZEGÓŁOWE PROJEKTU Wykonywanie oznaczeń fizycznych, chemicznych i biologicznych

5 Obsługiwanie sprzętu i aparatury laboratoryjnej; Określanie stanu zanieczyszczeń środowiska oraz zmian w nich zachodzących na skutek działalności człowieka; Wykonywanie wybranych oznaczeń dotyczących gleby, powietrza, wody, hałasu oraz odpadów i promieniowania; CELE SZCZEGÓŁOWE PROJEKTU

6 Przeprowadzanie prostych badań w zakresie ochrony środowiska; Obsługiwanie typowych dla techniki ochrony środowiska urządzeń i aparatury; CELE SZCZEGÓŁOWE PROJEKTU Ocenianie własnych możliwości zawodowych oraz prezentowanie w odpowiedni sposób walorów osobistych i umiejętności zawodowych podczas poszukiwania pracy.

7 NASZE LABORATORIUM W PRZYSZŁOŚCI MEBLE LABORATORYJNE

8 NASZE LABORATORIUM W PRZYSZŁOŚCI W PRZYSZŁOŚCI WYCIĄG CHEMICZNY

9 NASZE LABORATORIUM W PRZYSZŁOŚCI TLENOMIERZ SPEKTROFOTOMETR WAGA

10 CO DAJE TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA I TECHNIK ANALITYK PO CZTERECH LATACH NAUKI W NASZEJ SZKOLE MOŻNA UZYSKAĆ: ŚWIADECTWO DOJRZAŁOŚCI; DYPLOM POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE

11 CO DAJE TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA PO UKOŃCZENIU NAUKI MOŻNA PODJĄĆ STUDIA WYŻSZE NA KIERUNKACH: INŻYNIERII ŚRODOWISKA, OCHRONY ŚRODOWISKA, BIOTECHNOLOGII, OCHRONY ATMOSFERY, WENTYLACJI I KLIMATYZACJI, PROJEKTOWANIA URZĄDZEŃ WODOCIĄGOWO – KANALIZACYJNYCH.

12 CO DAJE TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA MOŻNA RÓWNIEŻ PODJĄĆ PRACĘ W : OŚRODKACH BADAŃ I KONTROLI ŚRODOWISKA, STACJACH SANITARNO – EPIDEMIOLOGINCZNYCH, INSPEKTORATACH OCHRONY ŚRODOWISKA RÓŻNEGO SZCZEBLA, PRYWATNYCH PRZEDSIĘBIORSTWACH SPECJALISTYCZNYCH.

13 CO DAJE TECHNIK ANALITYK PO UKOŃCZENIU NAUKI MOŻNA PODJĄĆ STUDIA WYŻSZE NA KIERUNKACH: MEDYCYNA, RATOWNICTWO MEDYCZNE, CHEMIA, FARMACJA, ANALITYKA MEDYCZNA I KRYMINALISTYCZNA, TOKSYKOLOGIA, KOSMETOLOGIA, BIOTECHNOLOGIA.

14 CO DAJE TECHNIK ANALITYK POTENCJALNE MIEJSCA PRACY DLA TECHNIKA ANALITYKA TO: LABORATORIA PRZEMYSŁOWE, LABORATORIA PRACUJĄCE NA RZECZ ROLNICTWA, LABORATORIA ŚRODOWISKOWE, LABORATORIA PRACUJĄCE DLA POTRZEB PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO, LABORATORIA KLINICZNE, LABORATORIA NAUKOWO – BADAWCZE, LABORATORIA KRYMINALISTYCZNE, LABORATORIA TOKSYKOLOGICZNE I INNE.

15 GIMNAZJALISTO JEŚLI CHCESZ CHOĆ PRZEZ CHWILĘ POCZUĆ SIĘ JAK WYTRAWNY AGENT ROZWIĄZUJĄCY KRYMINALNE ZAGADKI MIAMI, LAS VEGAS CZY CSI WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PRZEDSIĘWZIĘCIU!

16 ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY DYREKCJA GRONO PEDAGOGICZNE UCZNIOWIE ZSME


Pobierz ppt "LABORATORIUM Z KLASĄ TO EGZAMIN NA PIĄTKĘ. Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google