Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Case study. Przeanalizuj przypadek negocjacyjny z załącznika1 i odpowiedz na pytania z pozycji zespołu zadaniowego, powołanego przez zarząd "Drinkmix"

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Case study. Przeanalizuj przypadek negocjacyjny z załącznika1 i odpowiedz na pytania z pozycji zespołu zadaniowego, powołanego przez zarząd "Drinkmix""— Zapis prezentacji:

1 Case study

2 Przeanalizuj przypadek negocjacyjny z załącznika1 i odpowiedz na pytania z pozycji zespołu zadaniowego, powołanego przez zarząd "Drinkmix" Sp. z o.o.: - jakiego rodzaju informacjami powinniście dysponować, aby dobrze przygotować się do negocjacji? - jaki jest potencjalny zakres przedmiotowy tych negocjacji, w przekroju istotnych zagadnień merytorycznych?, - jakie powinny być cele waszej firmy w odniesieniu do poszczególnych zagadnień?, - jakie mogą być przypuszczalne cele i oczekiwania partnera?, - jak kształtuje się pozycja przetargowa negocjatorów i jakich argumentów można użyć dla przekonania partnera do podjęcia współpracy z waszą firmą? jakiego rodzaju (i dlaczego?) strategię prowadzenia negocjacji należy zastosować w omawianym przypadku.

3 Przeanalizuj przypadek dotyczący zadania: WYSOKIE PŁOTY – NEGOCJACJE POMIĘDZY FIRMAMI BUDOWLANYMI i odpowiedz na poniższe pytania: - Opracuj listę możliwych argumentów, niezbędnych do przekonania partnera w zakresie kolejnych zagadnień. - Wskaż te, spośród znanych Ci technik negocjacyjnych, które powinny być zastosowane w omawianej sytuacji, w odniesieniu do poszczególnych zagadnień. Przedstaw rozwiązania z punktu widzenia obu partnerów.


Pobierz ppt "Case study. Przeanalizuj przypadek negocjacyjny z załącznika1 i odpowiedz na pytania z pozycji zespołu zadaniowego, powołanego przez zarząd "Drinkmix""

Podobne prezentacje


Reklamy Google