Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przyjacielem lasu jest ten kto :  Nie wyrzuca śmieci do lasu,  Dba o zwierzęta,  Nie pali ognisk w lesie,  Nie zrywa i nie niszczy roślin,  Nie niszczy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przyjacielem lasu jest ten kto :  Nie wyrzuca śmieci do lasu,  Dba o zwierzęta,  Nie pali ognisk w lesie,  Nie zrywa i nie niszczy roślin,  Nie niszczy."— Zapis prezentacji:

1

2 Przyjacielem lasu jest ten kto :  Nie wyrzuca śmieci do lasu,  Dba o zwierzęta,  Nie pali ognisk w lesie,  Nie zrywa i nie niszczy roślin,  Nie niszczy tablic i znaków informacyjnych,  Zachowuje ciszę, by nie płoszyć zwierząt

3 ZAKAZY SĄ PO TO, ABY UTRUDNIĆ NAM ŻYCIE, ABYŚMY ZAWSZE MOGLI CIESZYĆ SIĘ PIĘKNEM PRZYRODY. ZAKAZY SĄ PO TO, ABY UTRUDNIĆ NAM ŻYCIE, ABYŚMY ZAWSZE MOGLI CIESZYĆ SIĘ PIĘKNEM PRZYRODY.

4 Przyjaciółmi lasu na pewno są zwierzęta, ponieważ mieszkają w nich. Przebywając w lesie musimy pamiętać, że to my jesteśmy gośćmi. Przyjaciółmi lasu na pewno są zwierzęta, ponieważ mieszkają w nich. Przebywając w lesie musimy pamiętać, że to my jesteśmy gośćmi.

5 Ważnym przyjacielem lasu jest również LEŚNICZY, który dba o zwierzęta i o porządek w lesie. Ważnym przyjacielem lasu jest również LEŚNICZY, który dba o zwierzęta i o porządek w lesie.

6 Przyjacielem lasu może zostać każdy, kto przestrzega zasady zachowania w lesie.

7 PAMIĘTAJ, ABYŚ W LESIE ODPOWIEDNIO SIĘ ZACHOWYWAŁ ! LAS JEST DOMEM ZWIERZĄT, WIĘC NIE ZAKŁÓCAJ IM ŻYCIA.

8 PRZEMEK MROCZKOWSKI


Pobierz ppt "Przyjacielem lasu jest ten kto :  Nie wyrzuca śmieci do lasu,  Dba o zwierzęta,  Nie pali ognisk w lesie,  Nie zrywa i nie niszczy roślin,  Nie niszczy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google