Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy przyłączyli się do akcji „Śniadanie daje moc” Uczniowie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy przyłączyli się do akcji „Śniadanie daje moc” Uczniowie."— Zapis prezentacji:

1 ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy przyłączyli się do akcji „Śniadanie daje moc” Uczniowie rozumieją, że sniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dający energię do nauki, zabawy i pracy. Z pomocą nauczycieli przygotowali zdrowe śniadania w swoich klasach. W naszej placówce uczą się uczniowie niepełnosprawni w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim; w Szkole Podstawowej, Gimnazjum i Szkole Przysposabiającej do Pracy oraz w grupach rewalidacyjnych. Nasi uczniowie często uczestniczą w zajęciach kulinarnych w naszej sympatycznej sali gospodarstwa domowego, gdzie jest atmosfera ciepłej, domowo urządzonej kuchni.

2 Kl. I – III Szkoła Podstawowa

3

4 Kl. IV – VI Szkoła Podstawowa

5 Kl.VI Szkoła Podstawowa

6 Kl. I Gimnazjum

7 Kl. II Gimnazjum

8 kl. I – III Gimnazjum

9 Kl. I B Szkoła Przysposabiająca do Pracy

10 Kl. I A Szkoła Przysposabiająca do Pracy


Pobierz ppt "ŚNIADANIE DAJE MOC 8 listopada 2011r. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Baryczy przyłączyli się do akcji „Śniadanie daje moc” Uczniowie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google