Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kl. II B Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem. To właśnie na nim opiera się prawidłowe odżywienie naszego organizmu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kl. II B Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem. To właśnie na nim opiera się prawidłowe odżywienie naszego organizmu."— Zapis prezentacji:

1 Kl. II B Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie

2 Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem. To właśnie na nim opiera się prawidłowe odżywienie naszego organizmu. Śniadanie dostarcza nam energii na resztę dnia, by działać i uczyć się jak najlepiej.

3 Zdrowego nawyku jedzenia pełnowartościowego śniadania powinniśmy uczyć dzieci od małego. Dzieci i młodzież potrzebują dobrej energii na start. Dlatego też zorganizowaliśmy w naszej klasie wspólne przygotowywanie drugiego śniadania.

4 Przygotowanie:

5 Wykorzystaliśmy produkty mleczne oraz pełnoziarniste, owoce, warzywa i świeże soki.

6 Spożywanie:

7

8 Mamy nadzieję, że dzięki przeprowadzonej przez nas akcji, dzieci i ich rodzice będą zwracali uwagę na sposób, w jaki się odżywiają.


Pobierz ppt "Kl. II B Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem. To właśnie na nim opiera się prawidłowe odżywienie naszego organizmu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google