Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja akcji przeprowadzonej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Kraszewie w klasie I. ŚNIADANIE DAJE MOC.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja akcji przeprowadzonej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Kraszewie w klasie I. ŚNIADANIE DAJE MOC."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja akcji przeprowadzonej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Kraszewie w klasie I. ŚNIADANIE DAJE MOC

2 KLASA I Klasa I liczy dziesięcioro uczniów, siedmiu chłopców i trzy dziewczynki. Dzieci z tej klasy nie zawsze przychodziły do szkoły po śniadaniu. Z przeprowadzonej wcześniej rozmowy wynikało, że tylko czworo uczniów je śniadanie w domu. 8 listopada 2011r. o godzinie 8.30 śniadanie zjedli wszyscy obecni tego dnia uczniowie.

3 PIERWSZE ŚNIADANIE

4 Na pierwsze śniadanie dzieci własnoręcznie przygotowywały kanapki z ulubionych przez siebie produktów. Nauczyciel smarował chleb masłem a uczniowie komponowali resztę. Do dyspozycji mieli wędlinę, sery, jajka, sałatę, pomidora, paprykę, ogórka, rzodkiewki. Do picia były soki i herbata.

5 Po dwóch lekcjach uczniowie ponownie nabrali ochotę na jedzenie. Na osobnym stoliku czekały na nich owoce, ciasta i jogurty. ŚNIADANIE DRUGIE

6

7 Dzieci przez wszystkie pozostałe przerwy podchodziły do stolika z jedzeniem i częstowały się. Stwierdziły, że dobrze jest w szkole gdy jest się najedzonym.

8 NA ZAKOŃCZENIE DNIA DZIECI WYKONAŁY RYSUNKI ZE WSPÓLNEGO ŚNIADANIA

9

10 Prezentację przygotowała wychowawczyni klasy I Alicja Wcisło


Pobierz ppt "Prezentacja akcji przeprowadzonej w Publicznej Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Kraszewie w klasie I. ŚNIADANIE DAJE MOC."

Podobne prezentacje


Reklamy Google