Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śniadanie daje moc uczniom z kl II ż „A”. 8 LISTOPADA 2012r Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji „Śniadanie daje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śniadanie daje moc uczniom z kl II ż „A”. 8 LISTOPADA 2012r Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji „Śniadanie daje."— Zapis prezentacji:

1 Śniadanie daje moc uczniom z kl II ż „A”

2 8 LISTOPADA 2012r Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji „Śniadanie daje moc” „Śniadanie daje moc” Prezentacje akcji przeprowadzono w Zespole Szkół nr 30 w Bydgoszczy w klasie II ż A

3 Klasa II ż „A” liczy sześcioro uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Klasa II ż „A” liczy sześcioro uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. 8 listopada 2012r o godz.9 przystąpiliśmy do przygotowania wspólnego śniadania. 8 listopada 2012r o godz.9 przystąpiliśmy do przygotowania wspólnego śniadania. Akcja ma na celu zwiększenie świadomości Akcja ma na celu zwiększenie świadomości uczniów na temat zdrowego odżywiania. uczniów na temat zdrowego odżywiania.

4 DZIE Ń WCZE Ś NIEJ UPIEKLI Ś MY CHLEB

5 Dumna Weronika ze świeżo upieczonym chlebkiem.

6 Dzielni chłopcy z II A – zabrali się do pracy: Piotr umył pomidory, Krzyś dokładnie myje ogórka.

7 Przygotowania do pysznego śniadanka.

8 Szczypiorek w rękach Piotra nie ma szans Szczypiorek w rękach Piotra nie ma szans

9 Przygotowanie stołu do wspólnej degustacji, dziewczynki wraz z panią Kasią rozdają serwetki

10 Ale dobre - mniam mniam!! Zadowolone dziewczynki: Natalka i Weronika

11 Co tu wybrać ? Zastanawia się Sara.

12 To śniadanie dało moc!!!

13 DZIĘKUJEMY KLASA II ŻA


Pobierz ppt "Śniadanie daje moc uczniom z kl II ż „A”. 8 LISTOPADA 2012r Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Akcji „Śniadanie daje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google