Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Po otrzymaniu propozycji włączenia się do akcji i wspólnej decyzji o udziale w niej, rozmawialiśmy w klasie, jak moglibyśmy ją zorganizować, co przygotować.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Po otrzymaniu propozycji włączenia się do akcji i wspólnej decyzji o udziale w niej, rozmawialiśmy w klasie, jak moglibyśmy ją zorganizować, co przygotować."— Zapis prezentacji:

1

2 Po otrzymaniu propozycji włączenia się do akcji i wspólnej decyzji o udziale w niej, rozmawialiśmy w klasie, jak moglibyśmy ją zorganizować, co przygotować i kto mógłby nam pomóc. Oczywiście chęci pomocy nie odmówili rodzice uczniów.

3 8 listopada wszyscy wywiązali się ze swoich zadań. Przygotowane były kanapki, owoce, warzywa, soki, ciasto, pyszne drożdżowe bułeczki i rogaliki upieczone przez babcię Mateusza.

4 Zsunęliśmy ławki w naszej klasie, aby ustawić wspólny stół. Na nim postawiliśmy to wszystko, co przygotowały mamy i babcie. Stół wyglądał zachęcająco i wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na „SMACZNEGO!”.

5 Nim zaczęliśmy jeść wspólne śniadanie, uczniowie mówili, jak duże znaczenie ma śniadanie i że bez niego nie wychodzą z domu. Zabierają do szkoły również II śniadanie. Uczniowie wiedzieli, Nim nauki i zabawy. Ola odczytała wszystkim zasady zdrowego odżywiania a Maciek ważne dla uczniów stwierdzenie.

6 Śniadanie powinno być wartościowe. Drugoklasiści wiedzą, co to znaczy.

7 Rozpoczęliśmy śniadanie. Smakowały nam kanapki z wędliną, jajkiem i sałatą oraz drożdżówki babci Mateusza. Michał zajadał paprykę i ogórki, bo bardzo je lubi.

8 W czasie posiłku rozmawialiśmy na różne tematy, było bardzo wesoło. Maciek mówił niewiele, bo obawiał się, że zabraknie dla niego kanapek i nie tracił czasu na rozmowy. Dużym powodzeniem cieszył się jabłecznik, który upiekła mama Martynki.

9 Oliwka najbardziej lubi banany i marchewkę. Ona wie, co dobre i wartościowe.

10 Tego dnia każdy uczeń miał wiele do opowiadania w domu, bo przecież takie śniadanie, to jest coś!


Pobierz ppt "Po otrzymaniu propozycji włączenia się do akcji i wspólnej decyzji o udziale w niej, rozmawialiśmy w klasie, jak moglibyśmy ją zorganizować, co przygotować."

Podobne prezentacje


Reklamy Google