Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Samochody terenowe Samochody terenowe są bardzo ważne w życiu ludzi. Wiele górali posiada samochody terenowe do poruszania się po górzystym terenie. Niektórzy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Samochody terenowe Samochody terenowe są bardzo ważne w życiu ludzi. Wiele górali posiada samochody terenowe do poruszania się po górzystym terenie. Niektórzy."— Zapis prezentacji:

1 Samochody terenowe Samochody terenowe są bardzo ważne w życiu ludzi. Wiele górali posiada samochody terenowe do poruszania się po górzystym terenie. Niektórzy ludzie posiadają je tylko po to aby ich pojazdy fajnie wyglądały na ulicach

2 Dacia Duster Dacia Duster – Jest to samochód terenowy Dacii. Duster pokona każdą trasę

3 Jeep Grand Cherokee 2014 Jeep Grand Cherokee 2014 – Tak jak inne samochody marki Jeep jest on samochodem terenowym. Jego najnowsze wydanie jest najlepsze względem designu i pod względem technicznym

4 Kia Sportage Kia Sportage – Jest to szybki samochód terenowy zdatny do jazdy w błotnistym terenie.

5 Uaz Patriot (Nowy) Uaz Patriot – Jest to samochód terenowy pochodzenia Rosyjskiego. Jego,,Dziadkowie” brali udział w wojnie!


Pobierz ppt "Samochody terenowe Samochody terenowe są bardzo ważne w życiu ludzi. Wiele górali posiada samochody terenowe do poruszania się po górzystym terenie. Niektórzy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google