Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tuning.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tuning."— Zapis prezentacji:

1 Tuning

2 House of tuning Hot( house of tuning) To najbardziej popularna
z poznańskich firm zajmujących się tuningiem. Oto samochód przerobiony przez ta firmę

3 Tuning Car audio Tuning car audio polega na wmontowywaniu sprzętu muzycznego do samochodu. To przykład takiego samochodu.

4 „ Wiejski tuning” Wiejski tuning polega na przerabianiu Samochodów przez właściciela. Jednak te samochody nie prezentują się najlepiej. Jednak osoba nie znająca tej profesji nie będzie wiedzieć w jaki sposób samochód został skorygowany.

5 Przykład wiejskiego tuningu

6 Zloty samochodów Vw Zloty samochodów Vw odbywają się raz do roku w Niemczech. Zbierają się tam ludzie posiadający samochody tej marki. Jest to bardzo dobra zabawa ale i wspaniała impreza.

7 Samochód ze zlotu Vw

8 Samochód ze zlotu Vw

9 Samochody ze zlotu Vw

10 Drift Drift jest to rodzaj wyścigu w którym ściga się jeden lub dwóch zawodników. Trasa wyścigu to zazwyczaj tor. Zwycięża zawodnik który uzyska najniższy czas.

11 Zdjęcie z driftu w Poznaniu

12 Zdjęcie z driftu w Poznaniu

13 Zawody na 1\4 mili Zawody na 1\4 mili nazywane są potocznie dragiem. W tych zawodach bierze udział dwóch zawodników. Są to niebezpieczne wyścigi jednak mają sporo fanów.

14 Zdjęcie z dragu

15 Zawody nitro Na tych zawodach podobnie jak i w dragu bierze udział dwóch zawodników. Różnicą między dragiem a tymi zawodami jest to że samochody zawodów nitro mają zainstalowany podtlenek azotu. Samochody te rozwijają ogromne prędkości.

16 Zdjęcie z zawodów nitro

17 Zdjęcie z zawodów nitro

18 Zakończenie Uważam, że tuning to ciekawe i pasjonujące zajęcie.
Autor: Przemysław Ranz.


Pobierz ppt "Tuning."

Podobne prezentacje


Reklamy Google