Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tuning House of tuning Hot( house of tuning) To najbardziej popularna z poznańskich firm zajmujących się tuningiem. Oto samochód przerobiony przez ta.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tuning House of tuning Hot( house of tuning) To najbardziej popularna z poznańskich firm zajmujących się tuningiem. Oto samochód przerobiony przez ta."— Zapis prezentacji:

1

2 Tuning

3 House of tuning Hot( house of tuning) To najbardziej popularna z poznańskich firm zajmujących się tuningiem. Oto samochód przerobiony przez ta firmę

4 Tuning Car audio Tuning car audio polega na wmontowywaniu sprzętu muzycznego do samochodu. To przykład takiego samochodu.

5 Wiejski tuning Wiejski tuning polega na przerabianiu Samochodów przez właściciela. Jednak te samochody nie prezentują się najlepiej. Jednak osoba nie znająca tej profesji nie będzie wiedzieć w jaki sposób samochód został skorygowany.

6 Przykład wiejskiego tuningu

7 Zloty samochodów Vw Zloty samochodów Vw odbywają się raz do roku w Niemczech. Zbierają się tam ludzie posiadający samochody tej marki. Jest to bardzo dobra zabawa ale i wspaniała impreza.

8 Samochód ze zlotu Vw

9

10 Samochody ze zlotu Vw

11 Drift Drift jest to rodzaj wyścigu w którym ściga się jeden lub dwóch zawodników. Trasa wyścigu to zazwyczaj tor. Zwycięża zawodnik który uzyska najniższy czas.

12 Zdjęcie z driftu w Poznaniu

13

14 Zawody na 1\4 mili Zawody na 1\4 mili nazywane są potocznie dragiem. W tych zawodach bierze udział dwóch zawodników. Są to niebezpieczne wyścigi jednak mają sporo fanów.

15 Zdjęcie z dragu

16 Zawody nitro Na tych zawodach podobnie jak i w dragu bierze udział dwóch zawodników. Różnicą między dragiem a tymi zawodami jest to że samochody zawodów nitro mają zainstalowany podtlenek azotu. Samochody te rozwijają ogromne prędkości.

17 Zdjęcie z zawodów nitro

18

19 Zakończenie Uważam, że tuning to ciekawe i pasjonujące zajęcie. Autor: Przemysław Ranz.


Pobierz ppt "Tuning House of tuning Hot( house of tuning) To najbardziej popularna z poznańskich firm zajmujących się tuningiem. Oto samochód przerobiony przez ta."

Podobne prezentacje


Reklamy Google