Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kacper Zając kl. VI b Szkoła Podstawowa nr.5 im. Leona Kruczkowskiego w Katowicach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kacper Zając kl. VI b Szkoła Podstawowa nr.5 im. Leona Kruczkowskiego w Katowicach."— Zapis prezentacji:

1 Kacper Zając kl. VI b Szkoła Podstawowa nr.5 im. Leona Kruczkowskiego w Katowicach

2 Lasy do zarania dziejów służyły człowiekowi za schronienie, żywiły nas i dawały opał. Wchodząc do tego magicznego miejsca powinniśmy uszanować jego naturalne piękno i wszystko to co w nim żyje. Niestety w dzisiejszym syntetycznym świecie są ludzie, którzy zapominają o zasadach i łamią wszelkie prawa przyrody. Przebywając w lesie musimy pamiętać, że to my jesteśmy gośćmi i powinniśmy zachować to miejsce takim, jakie zastaliśmy. Nie wolno nam wyrzucać śmieci, wyrywać krzewów, drzewek czy płoszyć żyjące w nim zwierzęta. Las jest świętym miejscem, które ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Dlatego jeśli postanowiliśmy w nim spędzić wolny czas, to powinniśmy wiedzieć, jak postępować żeby to urokliwe środowisko nie ucierpiało.

3

4

5

6

7

8

9 ,, Przyjaciel Lasu’’ Kacper Zając Materiały : ------------------------------- Rodzinne zdjęcia itp. www.google/1;34556+eq-344 www.google./las+pm=13221’;\ www.pomoc!.com www.fikcja.pl/11\\/p[ ------------------------------ JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA UWAGĘ!!!


Pobierz ppt "Kacper Zając kl. VI b Szkoła Podstawowa nr.5 im. Leona Kruczkowskiego w Katowicach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google