Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MOJA KARIERA ZAWODOWA. PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ Podstawową zasadą planowania kariery jest posiadanie jasnej wizji, co chcesz robić i co chcesz osiągnąć.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MOJA KARIERA ZAWODOWA. PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ Podstawową zasadą planowania kariery jest posiadanie jasnej wizji, co chcesz robić i co chcesz osiągnąć."— Zapis prezentacji:

1 MOJA KARIERA ZAWODOWA

2 PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ Podstawową zasadą planowania kariery jest posiadanie jasnej wizji, co chcesz robić i co chcesz osiągnąć. Przykładem jest np. być cukiernikiem oraz wybudować cukiernię z odpowiednim projektem.

3 Początek mojej kariery

4 Jakiś czas później..

5 MOJE MARZENIE Zostać cukiernikiem i robić najpiękniejsze torty świata.

6 W swoim żywiole

7 Pierwsze dni w szkole

8

9 Moje sukcesy Okazałam się mistrzem w robieniu rogalików. Wygrałam konkurs na najpiękniejszą babeczkę. Dostałam dyplom za uczestnictwo w przedstawieniu pt. „Piekarczyk”. Za udział w Przeglądzie Piosenki „Tęczowe Nutki”

10 Następny etap Gimnazjum i coraz większe doświadczenie w cukiernictwie.

11 Szkoła Gastronomiczna Dostałam się do szkoły Gastronomicznej, moje największe marzenie się spełnia...

12

13 2 lat później.. potrafię już zrobić: od ciast po torty.

14 Zakończenie Szkoły Gastronomicznej

15 EGZAMIN ZDANY!

16 Moja pierwsza praca

17 AWANS

18 Szefowa cukierni

19 I tak trafiłam do programu top chef, gdzie podbiłam serca jurorom i wygrałam program.

20 ŹRÓDŁA Zdjęcia brane z internetu strony – https://www.google.pl/search?q=zdjecia+dzieci+w+cukiernictwie&es_sm=93&bi w=1280&bih=933&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=94MuVOmtCM_aaJaDgp gH&ved=0CAYQ_AUoAQ https://www.google.pl/search?q=jurorzy+top+chef&es_sm=93&biw=1280&bih=9 33&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=VoQuVNCIIdKM7Ab42IDgCQ&sqi=2&ve d=0CAYQ_AUoAQ Są również zdjecia własne.

21 Prezentacje wykonała Paulina Peciak z klasy IIIb ZSZ


Pobierz ppt "MOJA KARIERA ZAWODOWA. PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ Podstawową zasadą planowania kariery jest posiadanie jasnej wizji, co chcesz robić i co chcesz osiągnąć."

Podobne prezentacje


Reklamy Google