Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na zajęciach z matematyki umiejętnie rozwijamy swoje zdolności logicznego myślenia, argumentacji, jak również ćwiczymy sprawność stosowania poznanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na zajęciach z matematyki umiejętnie rozwijamy swoje zdolności logicznego myślenia, argumentacji, jak również ćwiczymy sprawność stosowania poznanych."— Zapis prezentacji:

1

2 Na zajęciach z matematyki umiejętnie rozwijamy swoje zdolności logicznego myślenia, argumentacji, jak również ćwiczymy sprawność stosowania poznanych wzorów.

3

4 Korzystając z dostępnych pomocy rozwijamy wyobraźnię przestrzenną.

5

6 Na zajęciach z chemii nie tylko pogłębiamy wiedzę o substancjach oraz ich właściwościach, ale także wykonujemy wiele doświadczeń. Dzięki temu poznajemy rożne oddziaływania.

7 Dziewczyny są bardzo zadowolone z udanego eksperymentu. Użyły soku z czerwonej kapusty do określenia pH roztworów. Efekt był kolorowy.

8 To nie było łatwe, ale w końcu się udało. "Pasta dla słonia" to tytuł tego doświadczenia - tu ważne są proporcje i stężenia.

9 Eksperyment polegał na otrzymaniu dwutlenku węgla z sody i octu a następnie badaniu właściwości tego gazu.

10 Proste doświadczenie a tyle zabawy. To tylko skrobia z wodą. Dziwne, ale dlaczego tak się dzieje? Badaliśmy zachowanie cieczy nieniutonowskich.

11 Efekt ciekawy, ale nie do końca tak miało być. Coś należy zmienić.

12 OPINIE UCZNIÓW

13

14

15

16


Pobierz ppt "Na zajęciach z matematyki umiejętnie rozwijamy swoje zdolności logicznego myślenia, argumentacji, jak również ćwiczymy sprawność stosowania poznanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google