Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LUDZIE PLANUJĄ RÓŻNE RZECZY. RODZICE PRZYGOTOWUJĄ PLAN WYBUDOWANIA DOMU. WYCHOWAWCZYNI KLASY PLANUJE I PRZYGOTOWUJE WYCIECZKĘ, BY POKAZAĆ UCZNIOM INTERESUJĄCE.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LUDZIE PLANUJĄ RÓŻNE RZECZY. RODZICE PRZYGOTOWUJĄ PLAN WYBUDOWANIA DOMU. WYCHOWAWCZYNI KLASY PLANUJE I PRZYGOTOWUJE WYCIECZKĘ, BY POKAZAĆ UCZNIOM INTERESUJĄCE."— Zapis prezentacji:

1

2 LUDZIE PLANUJĄ RÓŻNE RZECZY. RODZICE PRZYGOTOWUJĄ PLAN WYBUDOWANIA DOMU. WYCHOWAWCZYNI KLASY PLANUJE I PRZYGOTOWUJE WYCIECZKĘ, BY POKAZAĆ UCZNIOM INTERESUJĄCE ORAZ PIĘKNE MIEJSCA. DZIECKO OBMYŚLA I PLANUJE SWOJE WAKACJE.

3 KIEDY PLAN JEST GOTOWY, ZACZYNA SIĘ JEGO REALIZACJA. WIELU LUDZI UCZESTNICZY W WYPEŁNIANIU PLANU.

4 BYŁ TAKI CZAS, KIEDY CZŁOWIEK ZNALAZŁ SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI. PAN BÓG DAŁ MU RAJ – OGRÓD, W KTÓRYM ADAM I EWA MOGLI SIĘ SPOTYKAĆ Z PANEM BOGIEM, BYLI SZCZĘŚLIWI.

5 STRACILI WSZYSTKO, PONIEWAŻ POPEŁNILI GRZECH PIERWORODNY. POWIEDZIELI PANU BOGU „NIE”.

6 PAN BÓG JEST DOBRY I PRZEBACZAJĄCY. NIE ZOSTAWIŁ LUDZI BEZ NADZIEI NA POWRÓT DO TEGO STANU. OBIECAŁ, ŻE PRZYWRÓCI LUDZIOM SZCZĘŚCIE – OBIECAŁ IM ZBAWIENIE.

7 JUŻ W RAJU ZAPOWIEDZIAŁ, ŻE NA ZIEMIĘ PRZYJDZIE JEGO SYN, ABY OTWORZYĆ DLA LUDZI NIEBO, ABY ZBAWIĆ CZŁOWIEKA.

8 BYŁ TO PLAN NA DŁUGIE LATA. PAN BÓG PRZEWIDZIAŁ I PRZYGOTOWAŁ ZBAWIENIE LUDZI PRZEZ JEZUSA. NAZYWAMY TĘ MIŁOŚĆ PANA BOGA DO NAS BOŻYM PLANEM ZBAWIENIA.

9 ABY WYPEŁNIĆ TEN PLAN, PAN BÓG POWOŁYWAŁ WYBRANE OSOBY, A W SZCZEGÓLNOŚCI JEDEN NARÓD. OJCEM TEGO NARODU BYŁ ABRAHAM.

10 W KOŃCU NA ZIEMIĘ PRZYSZEDŁ PAN JEZUS. NAUCZAŁ O BOGU, CZYNIŁ CUDA, UZDRAWIAŁ, ODPUSZCZAŁ GRZECHY. UMARŁ NA KRZYŻU ZA NASZE GRZECHY I TRZECIEGO DNIA ZMARTWYCHWSTAŁ.

11 TAK SPEŁNIŁ SIĘ BOŻY PLAN UCZYNIENIA CZŁOWIEKA SZCZĘŚLIWYM. LUDZIE ZOSTALI ZBAWIENI.

12


Pobierz ppt "LUDZIE PLANUJĄ RÓŻNE RZECZY. RODZICE PRZYGOTOWUJĄ PLAN WYBUDOWANIA DOMU. WYCHOWAWCZYNI KLASY PLANUJE I PRZYGOTOWUJE WYCIECZKĘ, BY POKAZAĆ UCZNIOM INTERESUJĄCE."

Podobne prezentacje


Reklamy Google