Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

 Prawo do wypoczynku,  Prawo do wychowania w rodzinie,  Prawo do prywatności,  Prawo do ochrony zdrowia,  Prawo do wyrażania własnego zdania,  Prawo.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: " Prawo do wypoczynku,  Prawo do wychowania w rodzinie,  Prawo do prywatności,  Prawo do ochrony zdrowia,  Prawo do wyrażania własnego zdania,  Prawo."— Zapis prezentacji:

1

2  Prawo do wypoczynku,  Prawo do wychowania w rodzinie,  Prawo do prywatności,  Prawo do ochrony zdrowia,  Prawo do wyrażania własnego zdania,  Prawo do ochrony przed przemocą.

3  Przestrzeganie zawartych umów,  Dbanie i szanowanie cudzej własności,  Nie urządzanie niebezpiecznych zabaw w sali,  Nie przeszkadzanie innym w pracy i zabawie,  utrzymywanie porządku w swoim najbliższym otoczeniu.

4  Ty tak, jak inne dzieci, masz prawo do życia, rozwoju i tożsamości. Państwo, w którym mieszkasz, chroni twoje życie i stoi na straży twojego bezpieczeństwa.

5

6

7

8

9

10

11

12 Wykonała : Dominika Śliwa &Wanessa Kubsik


Pobierz ppt " Prawo do wypoczynku,  Prawo do wychowania w rodzinie,  Prawo do prywatności,  Prawo do ochrony zdrowia,  Prawo do wyrażania własnego zdania,  Prawo."

Podobne prezentacje


Reklamy Google