Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Debata uczniów o szansach na kreowanie osobowości poszczególnej jednostki. INDYWIDUALIZM WŚRÓD TŁUMU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Debata uczniów o szansach na kreowanie osobowości poszczególnej jednostki. INDYWIDUALIZM WŚRÓD TŁUMU."— Zapis prezentacji:

1 Debata uczniów o szansach na kreowanie osobowości poszczególnej jednostki. INDYWIDUALIZM WŚRÓD TŁUMU

2  Czym dla Ciebie jest indywidualizm? UCZEŃ

3  Czy uważasz, że każdy uczeń w naszej szkole jest postrzegany jako indywidualizm?  Dlaczego uważasz, że wszyscy postrzegani są jednakowo?  Czy jesteś za tym, aby zwracać uwagę na poszczególne zdolności oraz predyspozycje ucznia?  Sądzisz, ze szkoła niszczy indywidualizm?  Czy spotkałeś się kiedyś z ogólnym podejściem nauczycieli do tego zagadnienia?  Czy miałeś kiedyś odczucie, że Twoi rówieśnicy wywierają na Tobie presję, niszcząc tym samym Twoje indywidualne podejście do danej sprawy?  Czy nasza szkoła daje Ci możliwość na rozwój?  Czy uważasz, że koła zainteresowań w naszej szkole dają Ci wystarczającą możliwość na kreowanie swojej osobowości? (poszerzanie wiedzy w danym zakresie) INDYWIDUALIZM WŚRÓD TŁUMU

4  Jakie działania podjąłbyś w celu rozwoju indywidualności uczniów?  Co zmieniłbyś w podejściu pedagogów do ucznia (jako jednostki!!) ? DEBATA UCZNIÓW O SZANSACH NA KREOWANIE OSOBOWOŚCI POSZCZEGÓLNEJ JEDNOSTKI.

5 Za poświęcony czas i uwagę DZIĘKUJEMY


Pobierz ppt "Debata uczniów o szansach na kreowanie osobowości poszczególnej jednostki. INDYWIDUALIZM WŚRÓD TŁUMU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google