Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kim jesteśmy? Jesteśmy siecią Centrów Dietetycznych, a naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą naszych dietetyków jest przede wszystkim przekazywanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kim jesteśmy? Jesteśmy siecią Centrów Dietetycznych, a naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą naszych dietetyków jest przede wszystkim przekazywanie."— Zapis prezentacji:

1

2 Kim jesteśmy? Jesteśmy siecią Centrów Dietetycznych, a naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą naszych dietetyków jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego i zdrowego odżywania. Naturhouse to światowy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. Jesteśmy obecni w 40 krajach i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Z naszej pomocy na całym świecie skorzystało już ponad 6 milionów osób i liczba ta nieustannie rośnie. Pomagamy ludziom na całym świecie w walce nadwagą. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów stwarzamy optymalne warunki dla każdego, kto pragnie osiągnąć oraz utrzymać prawidłową wagę ciała i wprowadzić do swego życia zdrowe nawyki żywieniowe. W naszych Centrach Dietetycznych każdy znajdzie to, czego szuka – fachową poradę w zakresie żywienia, wsparcie i kompleksową opiekę dietetyka podczas całej kuracji, a także indywidualnie dobrany plan żywieniowy (dopasowany do trybu życia) oraz naturalne suplementy wspomagające kurację.

3 Nasza historia Firma NATURHOUSE wywodzi się z Hiszpanii. Pierwszy punkt powstał w mieście Vitoria w roku 1992, a pierwszy poza granicami Hiszpanii - w Portugalii w 1999r. W Polsce NATURHOUSE istnieje od kwietnia Pierwsze Centrum powstało w Gdyni. Od razu zdobyło rzeszę zwolenników, nie tylko wśród klientów, którzy korzystali z naszych usług, ale także w świecie biznesu, gdyż firma oferuje możliwość otwarcia własnego Centrum Dietetycznego Naturhouse na zasadach franczyzy. Pierwszy punkt na licencji został otwarty już w styczniu 2007 roku, a do końca grudnia powstało aż 20 Centrów Naturhouse na terenie Polski. W kolejnych dwunastu miesiącach liczba ta podwoiła się. Aktualnie w Polsce działa ponad 220 Centrów Dietetycznych Naturhouse. Na świecie Naturhouse posiada swoje Centra w 40 krajach i liczy obecnie ponad 2000 oddziałów.

4 Jak działamy? Kompleksowa metoda Naturhouse łączy w sobie 3 elementy:
opiekę dietetyka – regularne wizyty pozwalają monitorować efekty kuracji i utrzymać wysoką motywację. Dietetyk jest wsparciem nie tylko merytorycznym, ale również psychicznym. indywidualnie dobrany plan żywieniowy – pełnowartościowa dieta ucząca prawidłowego sposobu odżywiania. W trakcie jej stosowania nie odczuwa się głodu. Posiłki są smaczne i proste w przygotowaniu. naturalne suplementy – wyciągi z roślin i ziół pomagają osiągnąć lepsze efekty, poprawiają nasze samopoczucie i wygląd. Nasze kuracje podzielone są na dwa etapy: Utrata kilogramów – etap nastawiony na osiągnięcie zamierzonego celu, pozwala na zdrową utratę około 0,5 – 1 kg tygodniowo. Etap stabilizacji – polega na „wyprowadzeniu” z diety, stopniowo zwiększając jej kaloryczność, aby uniknąć efektu jo-jo.

5 Naturhouse Tekst

6 Zachęcamy do współpracy!
Dziękujemy za uwagę. Zachęcamy do współpracy!


Pobierz ppt "Kim jesteśmy? Jesteśmy siecią Centrów Dietetycznych, a naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą naszych dietetyków jest przede wszystkim przekazywanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google