Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

nanomaszyna w twoich rękach Nanotechnologia to nauka o strukturach wielkości atomu, które aplikowane są do produktów aby dostarczyć im nowych właściwości.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "nanomaszyna w twoich rękach Nanotechnologia to nauka o strukturach wielkości atomu, które aplikowane są do produktów aby dostarczyć im nowych właściwości."— Zapis prezentacji:

1

2 nanomaszyna w twoich rękach Nanotechnologia to nauka o strukturach wielkości atomu, które aplikowane są do produktów aby dostarczyć im nowych właściwości lub podnieść skuteczność działania. Takie ultranowoczesne „maszyny” opuszczają obecnie laboratoria, przechodząc do codziennego użytku. Pionierem nanotechnologii w Polsce od 2008 roku jest dynamic ® który kultywując swą historię, niezmiennie zaprasza klientów do podróży w przyszłość. 25 lat temu były to komputery, potem marketing, a obecnie własne metody nano-syntezy pierwiastków metali szlachetnych, dające niesamowite właściwości praktyczne. Bakterio/grzybobójcze działanie srebra i miedzi znane jest od starożytności, a nauka sięga po nie znowu, aby wykorzystać cudowne połączenie techniki z naturą. Aktualne osiągnięcia w branży medycznej, kosmetycznej i chemicznej bezspornie dowodzą skuteczności nano- produktów, a na tym polu szczycimy się „odczarowaniem” wysokiej ceny aplikacji, które uczyniliśmy dostępnymi dla zwykłych klientów. nanomax ® to suma najlepszych doświadczeń w tworzeniu środków czyszczących, które jako swoiste „nanomaszyny” niemożliwe czynią możliwym. Z radością oddajemy je do Waszych rąk…

3 preparaty specjalistyczne do grilla i kominka odkamieniania Profesjonalne płyny do czyszczenia grilla, kominka, piekarnika i urządzeń, wymagających odkamienienia. Do użycia wyłącznie w rękawicach ochronnych z uwagi na stężenie substancji żrących, które niezawodnie rozpuszczają tłuszcz, kamień i brud, trwale je usuwając. Zawierają składniki powierzchniowo czynne, ulegające biodegradacji.

4 koncentraty do podłóg uniwersalnych drewnianych panelowych lastrico Profesjonalne, skuteczne i niezawodne preparaty w formie koncentratów, przeznaczone do pielęgnacji wszelkiego rodzaju podłóg. Zawierają aktywne cząstki nanosrebra. Nabłyszczają pozostawiając gładkie, ale nie śliskie podłogi. Konserwują i odświeżają przyjemnym zapachem. Nie powodują powstawania smug, a dzięki składnikom antystatycznym zapobiegają osadzaniu się kurzu. Są łagodne dla skóry i nie powodują podrażnień. W wersji do lastrico są niezastąpione w usuwaniu cementu itp. zabrudzeń.

5 preparaty „ready-to-use” do łazienek szyb mebli plastiku Profesjonalne i niezawodne w utrzymaniu czystości mebli, zabawek, urządzeń RTV-AGD, sanitariatów oraz powierzchni szklanych. Zawierają aktywne cząstki nanosrebra. Doskonale wnikają w trudno dostępne miejsca, nadając połysk, konserwując oraz odświeżając przyjemnym zapachem. Nie powodują zacieków i smug, a dzięki składnikom antystatycznym zapobiegają osadzaniu się kurzu. Niezastąpione tam, gdzie tradycyjne środki mówią „dosyć”.

6 cytrynowy herbaciany odświeżacze powietrza cytrynowy herbaciany Preparaty nowej generacji do odświeżania powietrza i neutralizacji przykrych zapachów, likwidujące cząsteczki zapachowe pochodzenia organicznego, czyli podstawowe przyczyny utrzymywania się złego zapachu. Nie ograniczają się do przykrycia nowym zapachem, jak w przypadku standardowych środków, ale skutecznie niwelują je. Od połowy 2015 roku dostępne pod marką Mcintosh (by dynamic).

7 innowacje 2015 2015 będzie najważniejszym rokiem w istnieniu zarówno marki nanomax ® jak i firmy, która go tworzy. Wszystko dzięki dotacji, jaka została przyznana przez PARP na kolejne preparaty oparte o nanocząstki nowej generacji. Aktualnie dynamic ® inwestuje w nowoczesny zakład produkcyjny w Małopolsce, który pracuje nad nowymi formułami chemicznymi wraz z naukowcami krakowskiego AGH, Akademii Rolniczej oraz Uniwersytetu Śląskiego. Firma pozyskała nowe patenty i licencje oraz sfinalizowała zakup kilku marek z dużym potencjałem. W najbliższym czasie pojawią się innowacyjne produkty oraz opakowania, w co warto zaangażować się każdemu handlowcowi, który chce oprzeć się na wypróbowanym partnerze z jasną i stabilną wizją przyszłości.

8 innowacyjność doskonała jakość silnie skoncentrowane silnie skoncentrowane wysoki stopień biodegradowalności (wszystkie związki powierzchniowo czynne spełniają kryteria biodegradowalności zgodnie z Rozporządzeniem WE 648/2004), a niektóre produkty osiągają prawie 100% tj. łazienka, szyba, RTV, odkamieniacz wysoki stopień biodegradowalności (wszystkie związki powierzchniowo czynne spełniają kryteria biodegradowalności zgodnie z Rozporządzeniem WE 648/2004), a niektóre produkty osiągają prawie 100% tj. łazienka, szyba, RTV, odkamieniacz brak związków fosforowych, które wpływają na rozwój glonów w wodzie brak związków fosforowych, które wpływają na rozwój glonów w wodzie ograniczona ilość alergenów ograniczona ilość alergenów większa pojemność opakowania w stosunku do innych środków (ograniczenie emisji szkodliwych gazów, zużycia energii i innych substancji przy produkcji tworzyw sztucznych) większa pojemność opakowania w stosunku do innych środków (ograniczenie emisji szkodliwych gazów, zużycia energii i innych substancji przy produkcji tworzyw sztucznych) zastosowane srebro cząsteczkowe (nie jonowe) z własnej syntezy zastosowane srebro cząsteczkowe (nie jonowe) z własnej syntezy woda demineralizowana jako baza, na której zawieszamy naszą chemię woda demineralizowana jako baza, na której zawieszamy naszą chemię brak przebarwień na zastosowanych tworzywach sztucznych brak przebarwień na zastosowanych tworzywach sztucznych opakowania z bezpiecznych tworzyw z koniecznymi zabezpieczeniami trigger opakowania z bezpiecznych tworzyw z koniecznymi zabezpieczeniami trigger unikalny marketing i design korzystna ekonomika biznesowa (duża marża) silny potencjał wzrostu z wizją ukierunkowaną na brand globalny nanomaszyna w twoich rękach


Pobierz ppt "nanomaszyna w twoich rękach Nanotechnologia to nauka o strukturach wielkości atomu, które aplikowane są do produktów aby dostarczyć im nowych właściwości."

Podobne prezentacje


Reklamy Google