Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ul. Klasztorna 6 47-400 Racibórz.  W celu ułatwienia dostępu do usług oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy oraz nawiązania współpracy w zakresie składania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ul. Klasztorna 6 47-400 Racibórz.  W celu ułatwienia dostępu do usług oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy oraz nawiązania współpracy w zakresie składania."— Zapis prezentacji:

1 ul. Klasztorna 6 47-400 Racibórz

2  W celu ułatwienia dostępu do usług oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy oraz nawiązania współpracy w zakresie składania ofert pracy wprowadzony został „ System Pozyskiwania Ofert Pracy” SPOP

3  SPOP umożliwia pracodawcom w sposób łatwy i szybki złożyć ofertę pracy poprzez stronę internetową www.pup-raciborz.pl

4

5

6

7  Raz zalogowani pracodawcy nie muszą po raz kolejny wypełniać danych w formularzu „Krajowej Oferty Pracy”- wystarczy podać nazwę firmy, NIP oraz dane, które uległy zmianie i wymagają aktualizacji.

8  W czerwcu ubiegłego roku został powołany zespół ds. współpracy z pracodawcami, który stworzył bazę pracodawców, do których na początku każdego miesiąca przesyłane są do działu kadr i bezpośrednio do właścicieli firm drogą elektroniczną informacje zapraszające do współpracy.

9  W informacjach podawane są również dane dotyczące liczby osób bezrobotnych i poszukujących pracy z podziałem wg poziomu wykształcenia.

10  Powołany zespół stworzył w systemie do chwili obecnej bazę ponad 1050 pracodawców.  W okresie od 09.07.2013 r.- 20.03.2014 r. poprzez SPOP do tutejszego Urzędu Pracy przesłanych zostało 260 krajowych ofert pracy.

11 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ !


Pobierz ppt "Ul. Klasztorna 6 47-400 Racibórz.  W celu ułatwienia dostępu do usług oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy oraz nawiązania współpracy w zakresie składania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google